Soutěžte - Vyhrajte 3. díl LOJZÍKA | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Vyhrajte 3. díl LOJZÍKA


Pojďte s námi na procházku do světa prasátka LOJZÍKA. Lojzík se narodil trošku jiný než ostatní prasátka, má totiž dlouhý nos, a to ho malinko trápí. Stvořila jej autorská dvojice Táňa a Pavel Ondrašíkovi a vydalo nakladatelství Petrkov. Zatím existují dvě knížky Lojzíkových dobrodružství a brzy vyjde třetí. Prohlédněte si obrázky, navštivte Lojzíkovy webové stránky... a podlehnete mu jako my :-)


Zúčastněte se naší soutěže a získejte krásný dárek k Vánocům! Tentokrát vylosujeme tři výherce, kteří získají zbrusu nový, třetí díl Lojzíkových dobrodružství i s kresbičkou a věnováním autorů!

 

SOUTĚŽTE ZDE

 

V soutěži vám nabízíme tyto výhry:

1. cena:  balíček 3. dílu Lojzíkových příhod (velká + kapesní knížka) + placka Lojzíka

2. cena: 3. díl Lojzíka (velký formát)

3. cena: 3. díl Lojzíka (kapesní formát)

Cesta za nosem (2011)

V prvním dílu se Lojzík narodí a zjistí, že mezi své sourozence nezapadne, protože má nos jako chobot. I když ho mají rodiče moc rádi, Lojzík se stává terčem posměchu a různých kulišáren od svých sourozenců. Osud mu však do cesty přivede dobrého kamaráda, vrabce Čepeřáka. Spolu se rozhodnou utéct a najít Lojzíkovi novou rodinu. Knížka existuje ve třech různých velikostech a ve variantě česko-anglické.


Pozdrav slunci (2014)

Lojzík ve druhém dílu trochu povyroste a spolu s vrabcem Čepeřákem se vydává na svou první velkou cestu... Trápí ho totiž bolavá záda kvůli dlouhému nosu a maminka ho proto posílá na prázdniny za tetou, učitelkou jógy. Má to ale jeden háček, teta totiž nebydlí ve vedlejší vesnici, ale za oceánem — v daleké Indii.

 

Jak vycvičit vrabce (2015)

 

Všechny informace o Lojzíkovi, o všech knížkách a chystaných aktivitách najdete na stránkách: http://www.prasatkolojzik.cz.

 

Soutěžíme od 30. listopadu do 6. prosince 2015 včetně.

Následně vybereme pomocí generátoru tři výherce.

Podmínkou účasti v soutěži je registrace na našem portále.

Pokud jste se již zaregistrovali v minulosti při jiné soutěži nebo při vkládání akcí, nemusíte tak činit znovu.

Upozorňujeme, že dle pravidla fair play budou zařazeni jen ti, kdo za rodinu/dítě posílají pouze jeden soutěžní formulář.

 

 

Pěkné předvánoční soutěžení

vám přeje vaše redakce Kam s dětmi :-)

 

_______________________________________________________________________________________________

Výherci naší soutěže s Lojzíkem jsou: Hana Jedličková (1. cena), Hana Prokopová (2. cena) a Jana Zoulová (3. cena). Všem gratulujeme!