Soutěžte - Soutěž o komiksový bestseller ÚSMĚV nakladatelství Paseka | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Soutěž o komiksový bestseller ÚSMĚV nakladatelství Paseka

Jedeme dál, další soutěž je tu! Tentokrát zbystřete ti z vás, kdo mají doma odrostlejší ratolest. Soutěžit totiž budeme o tři knížky ÚSMĚV z nakladatelství PASEKA. Její autorka Reina Telgemeierová se postarala o vlnu současného zájmu o komiks pro děti a mládež, Úsměv se stal v USA obrovských bestsellerem. Potěšte svého teenagera a dopřejte mu pod stromeček knížku, kterou bude hltat večer pod peřinou! :-)


 

nakladatelství PASEKA

Nakladatelství získalo své jméno podle Josefa Paseky, postavy z Váchalova Krvavého románu. Vzniklo jako jedno z prvních soukromých nakladatelství po listopadové revoluci.

V devadesátých letech se Paseka věnovala především historické literatuře, vydalo například Velké dějiny zemí Koruny české, historicky první vydání kompletních dějin českých zemí od počátků po rok 1945. Mezi kmenové autory nakladatelství patří Petr Šabach, Květa Legátová nebo například Pavel Šrut, který mimo jiné napsal a v Pasece publikoval oblíbené dětské knihy o Lichožroutech.

V současné době nabízí Paseka široké spektrum knih různých žánrů a věnuje se také překladové literatuře. Vydává kolem sedmdesáti titulů ročně, pořádá výstavy a autorská čtení. Mnoho knih a autorů Paseky bylo oceněno domácími i zahraničními cenami.

Více informací na stránkách www.paseka.cz.

 

Raina Telgemeierová: ÚSMĚV

Raina je obyčejná holka s obyčejnými problémy. Tedy do okamžiku, kdy následkem pádu přijde o - přední zuby! Takový úraz by dal pěkně zabrat každému, ovšem v případě dospívající teenagerky se chybějící chrup rovná naprosté tragédii. Chudák Raina si musí projít strašidelnou cestu po dentistických ordinacích, šperkovanou nejroztodivnějšími zubními náhradami, chirurgickými zákroky, rovnátky a obličejovými postroji. Kamarádky nemají pro její novou vizáž moc pochopení, ale co teprve tomu řeknou kluci!

Citlivý i humorný grafický román Úsměv, založený na skutečné životní zkušenosti autorky, patří k tomu nejlepšímu, co může současná komiksová tvorba dospívajícím čtenářům a čtenářkám nabídnout.

 

KLIKNĚTE ZDE NA SOUTĚŽNÍ FORMULÁŘ

 

Soutěžíme od 25. listopadu do 2. prosince 2015 včetně.

Následně vybereme pomocí generátoru tři výherce, každý získá po jedné knížce.

Podmínkou účasti v soutěži je registrace na našem portále. Pokud jste se již zaregistrovali v minulosti při jiné soutěži nebo při vkládání akcí, nemusíte tak činit znovu. Upozorňujeme, že dle pravidla fair play budou zařazeni jen ti, kdo za rodinu/dítě posílají pouze jeden soutěžní formulář. Ostatní budou ze soutěže automaticky vyřazeni.

Přejeme krásné soutěžení! :-)

vaše redakce Kamsdětmi

____________________________________________________________________________________

Knížku od nakladatelství Paseka získávají Ivana Horová, Jana Čábelková a Jana Seidlová. Gratulujeme!