Soutěžte - Vyhrajte lístky na rodinný film Malý princ a další ceny | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Vyhrajte lístky na rodinný film Malý princ a další ceny

Do českých kin vstoupí 3. prosince dlouho očekáváný příběh Malého prince. V naší nové soutěži můžete vyhrát 10 vstupenek a 15 dárkových předmětů k tomuto snímku.

Připomeňte si jeden z nejmilovanějších příběhů pro snílky všeho věku! Podívejte se na trailer, který slibuje krásnou podívanou. Klikněte zde.

Vůbec první celovečerní animovanou adaptaci klasického mistrovského kus Malý princ od Antoinea de Saint-Exupéryho, upravenou pro současné publikum, natočil Mark Osborne. Americký filmař nominovaný na Oscara díky úspěšnému animáku Kung Fu Panda se přestěhoval s rodinou do Paříže, aby mohl na plátně převyprávět svou oblíbenou knihu, která mu kdysi zachránila milostný vztah.

Srdcem jeho vyprávění je Malá dívka, již její pracovitá matka už pečlivě připravuje pro svět dospělých. Letní prázdniny, které měla osmiletá hrdinka strávit nad učebnicemi a podle přesného denního plánu, ovšem naruší její excentrický, dobrosrdečný soused, Letec. Starý muž, který si stále uchoval duši dítěte, své nové a vlastně jediné kamarádce představí nový svět, v němž je možné všechno. Svět, který jemu samotnému před mnoha lety ukázal Malý princ. Teprve díky němu si Malá dívka uvědomí, jak chce prožít své dětství, že důležitější než úspěch a kariéra jsou vztahy a že správně vidíme lépe srdcem než očima.

V naší soutěži hledáme tentokrát 12 výherců.

1.-5.cena

Pět hlavních výherců se může těšit na 2 vstupenky na tento film (platí do celé sítě multikin Cinema City, tedy Praha, Brno, Liberec, Pardubice, Ústí nad Labem, Ostrava a Plzeň) a propisku či activity sheet s motivem filmu.

6.-12. cena

Dalších 7 výherců si mezi sebe rozdělí hrnky s motivem filmu, plyšovou lišku, audioknihu Malého prince a activity sheet.

Ceny jsou více než atraktivní, takže hurá do toho. Klidněte níže na soutěžní formulář a nezapomeňte, že dle pravidla fair play budou zařazeni jen ti, kdo za rodinu/dítě posílají pouze a jenom jeden soutěžní formulář.

 

KLIKNĚTE ZDE NA SOUTĚŽNÍ FORMULÁŘ

 

Soutěžíme od 23. do 29. listopadu 2015 včetně.

Vítězové budou vybráni pomocí generátoru. Podmínkou účasti v soutěži je registrace na našem portále. Pokud jste se již zaregistrovali v minulosti při jiné soutěži nebo při vkládání akcí, nemusíte tak činit znovu. Upozorňujeme, že dle pravidla fair play budou zařazeni jen ti, kdo za rodinu/dítě posílají pouze jeden soutěžní formulář. Ostatní budou ze soutěže automaticky vyřazeni.

 


A kdo vyhrál tentokrát?

Do kina se může těšit: 

Jana Březinová, Lucie Zahradníčková, Helena Kavanová, Michaela Paluchníková a Lucie Grečková

Dárkové předměty s motivy Malého prince jsou na cestě k: Karolína Chládková, Martina Kamarádová, Lucie Vánská, Petra Žežulková a Hedvika Malináková

Audiknihy posíláme: Veronika Pajerová, Jana Seidlová a Petra Froncová

Moc gratulujeme!