Soutěžte - Soutěž o knížku pohádkových příběhů o Pracháčkovi | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Soutěž o knížku pohádkových příběhů o Pracháčkovi


A je tu další soutěž o knížky! Tentokrát se můžete těšit na pohádkové příběhy o panáčkovi PRACHÁČKOVI autorky Olgy Stankovičové. I Pracháčka máme zaneseného v naší nové sekci knížek (http://www.kamsdetmi.com/book.html?id=156). Ta nedávno prošla velkou proměnou, nově si zde knížky můžete vyhledávat a filtrovat. Průběžně doplňujeme nové knižní tipy, aby měl Ježíšek z čeho vybírat :-)

Dnes tedy soutěžíme o pět knížek Pracháček - Velké dobrodružství se zlatou žábou. Tak rychle soutěžit, přát si štěstí při losování a knížka je vaše! :-)


Olga Stankovičová:

PRACHÁČEK - Velké dobrodružství se zlatou žábou

Kouzelný pohádkový příběh o Pracháčkovi, panáčkovi, kterého na půdě starého domu stvořil ve světle slunečních paprsků vítr z chomáčků prachu, a jeho kamarádce a ochránkyni — Zlaté Žábě. Jako v každé správné pohádce i zde bojuje dobro se zlem, statečnost se zbabělostí, dobré skutky s osobním prospěchem. Své si v knížce najdou jak holčičky a kluci, tak jejich rodiče. Příběh je doprovázen krásnými ilustracemi Jakuba Kouřila, jednoho z nejtalentovanějších výtvarníků nastupující generace.

Více informací na http://www.pejdlovarosicka.cz/knihy/olga-stankovicova-prachacek/

 

Nakladatelství Pejdlova Rosička vzniklo na sklonku roku 2013, název získalo podle půvabné vesničky o devíti popisných číslech ležící u Jindřichova Hradce, v níž má, spolu s Prahou, své sídlo (ostatně půdorys obce inspiroval logo nakladatelství). Více na www.pejdlovarosicka.cz.

 

 

KLIKNĚTE ZDE NA SOUTĚŽNÍ FORMULÁŘ

 

Soutěžíme od 23. do 29. listopadu 2015 včetně.

Následně vybereme pomocí generátoru pět výherců, každý získá jednu z knížek. 

Podmínkou účasti v soutěži je registrace na našem portále. Pokud jste se již zaregistrovali v minulosti při jiné soutěži nebo při vkládání akcí, nemusíte tak činit znovu.

Upozorňujeme, že dle pravidla fair play budou zařazeni jen ti, kdo za rodinu/dítě posílají pouze jeden soutěžní formulář. Ostatní budou ze soutěže automaticky vyřazeni.

 

Přejeme hezké soutěžení a držíme palce!

Vaše redakce Kamsdětmi

 

_____________________________________________________________________________________

Knížky vyhrávají Lucie Vánská, Kateřina Šafinová, Michaela Rumlová, Petra Koudelková a Jana Molzerová. Gratulujeme!