Soutěžte - Vyhrajte úžasné produkty od LittleLife | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Vyhrajte úžasné produkty od LittleLife

Nedávno jsme vám představovali dětské batůžky a další produkty anglické značky LittleLife. Pokud hledáte zajímavý a praktický vánoční dárek, který se bude dětem líbit, pak je LittleLife určitě trefa do černého. No a protože chceme tomu Ježíškovi trochu pomoci, přicházíme s novou soutěží o několik krásných dárků od LittleLife.

 

Hledáme pět nových majitelů pro:

1)    Dětský batůžek o objemu 2 litry

2)    Cestovní kufřík

3)    Svačinový box

4)    Lahvičku s brčkem

5)    ID strap na ruku

 

Výherce si vždy bude moci vybrat design, resp. motiv daného produktu.

Ceny v soutěži jsou krásné, takže teď už jen stačí odpověď v našem soutěžním formuláři a mít trošku štěstí. Tentokrát můžete jít tomu štěstí i trochu naproti, protože kromě správné odpovědi na soutěžní otázku budeme vybírat dle motivačního „dopisu“, kdy nám napíšete, proč právě vy byste měli vyhrát. Nemusí to být žádný román, stačí 2-3 větičky. Vybírat vítěze pak bude zástupce značky LittleLife a podmínkou účasti je, že vaše motivační odpověď bude moci být zveřejněna. 

Jdete do toho? Klidněte níže na soutěžní formulář a nezapomeňte, že dle pravidla fair play budou zařazeni jen ti, kdo za rodinu/dítě posílají pouze a jenom jeden soutěžní formulář.

 

KLIKNĚTE ZDE NA SOUTĚŽNÍ FORMULÁŘ

 

Soutěžíme od 13. do 22. listopadu 2015 včetně.

Podmínkou účasti v soutěži je registrace na našem portále. Pokud jste se již zaregistrovali v minulosti při jiné soutěži nebo při vkládání akcí, nemusíte tak činit znovu. Upozorňujeme, že dle pravidla fair play budou zařazeni jen ti, kdo za rodinu/dítě posílají pouze jeden soutěžní formulář. Ostatní budou ze soutěže automaticky vyřazeni. Odesláním soutěžního formuláře také souhlasíte s uveřejněním vašich soutěžních a motivačních odpovědí a předání vašeho kontaktu zástupci značky LittleLife.

 


 

Kdo se může těšit na krásné produkty Little Life?

Radka Posltová

Petra Břízová

Renáta Gerhardová

Adéla Hrubošová

Hana Jedličková

Moc gratulujeme a děkujeme za moc pěkné příspěvky, které jste nám všichni posílali.