Soutěžte - Pojďte s dětmi do Národního na pohádku | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Pojďte s dětmi do Národního na pohádku

Nová scéna Národního divadla připravila i pro tento podzim velmi bohatý program pro své dětské návštěvníky. Hrát se bude několik krásných pohádek, jako třeba Perníková chaloupka, Golem, Trpasličí pohádka či Dlouhý, Široký a Bystrozraký. Soubor Laterny magiky pak nabízí představení Vidím nevidím. 

V rámci dlouhodobé spolupráce našeho portálu Kamsdětmi.com s Novou scénou vám můžeme v rámci soutěže nabídnout o celkem šest volných vstupenek na Trpasličí pohádku, která se hraje 8.11. od 17 hod. 

Trpasličí pohádka je autorská interaktivní pohádka pro nejmenší. Trpaslíci žijí obvykle ve skupinách, většinou mají 28–53 cm, jejich váha nepřesahuje 5 kg. Oblíbenou stravou jsou menší kamínky a stonky blatouchu jarního, hlavní náplní dne pak práce v dolech. Rutinéři. To vše se ale může změnit příchodem nezvaného hosta... Co udělá se sedmi muži jedna kráska? Přijďte se podívat na příběh tak silný, že si ho vyprávějí už generace trpaslíků.

 

Tentokrát soutěžíme o 6 vstupenek, tři výherci získají po dvou volných vstupenkách. 

 

KLIKNĚTE ZDE NA SOUTĚŽNÍ FORMULÁŘ

 

Soutěžíme od 14. do 22. října 2015 včetně.

Následně vybereme pomocí generátoru tři výherce, každý získá po dvou volných vstupenkách. 

Podmínkou účasti v soutěži je registrace na našem portále. Pokud jste se již zaregistrovali v minulosti při jiné soutěži nebo při vkládání akcí, nemusíte tak činit znovu. Upozorňujeme, že dle pravidla fair play budou zařazeni jen ti, kdo za rodinu/dítě posílají pouze jeden soutěžní formulář. Ostatní budou ze soutěže automaticky vyřazeni.

 


Do divadla se mohou těšit a vylosováni generátorem byly:

Soňa M., Petra B., Michaela M.