Soutěžte - Soutěžte s DETSKEBOTY.CZ o zimní boty Primigi | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Soutěžte s DETSKEBOTY.CZ o zimní boty Primigi

Venku přituhlo, na některých místech republiky se objevily první vločky, a tak je nejvyšší čas myslet na pořádné zimní obutí. Každá máma ví, jak důležité je, aby mělo dítě nožky v teple a suchu. Detskeboty.cz nabízí celou řadu kvalitních zimních bot, různých značek, designů, střihů atd. Právě s tímto e-shopem jsme pro vás připravili další skvělou soutěž o jeden pár zimních bot značky Primigi dle vlastního výběru. Další čtyři soutěžící pak získají 20% slevu na nákup v e-shopu.

Detskeboty.cz je e-shop dětskou obuví s nejdelší tradicí v ČR. Na trhu působí už desátým rokem, a prodává vysoce kvalitní dětskou obuv vyhlášených výrobců –  Superfit, Richter, Primigi, Geox, Ecco,Viking, Keen a další. Zboží mají skladem, objednávky vyřizují obratem, rychlé dodání, výměna zboží zdarma (svoz dopravcem až z domu). Do dvou týdnů můžete zboží bez udání důvodu vrátit. Nabízejí také možnost objednat a vyzkoušet obuv na kterékoli kamenné prodejně (Praha, Zlín, Ostrava), samozřejmě bezplatně. Detskeboty.cz mají opravdu široký výběr a nabízejí pouze kvalitní zboží…

 

SOUTĚŽ:

1. cena: zimní boty Primigi dle vlastního výběru

Výherce si vybere zimní boty značky Primigi libovolného modelu a velikosti z e-shopu Detskeboty.cz. Italský výrobce Primigi nabízí kvalitní boty z dobrých materiálů, s moderním designem. Obuv má pohodlné stélky a dobrý opatek. Celá zimní kolekce je s membránu Goretex (=Nepromokavá a prodyšná obuv, nohy v suchu).

2. – 5. cena: 20% slevový kupón na nákup v e-shopu Detskeboty.cz

 

KLIKNĚTE ZDE NA SOUTĚŽNÍ FORMULÁŘ

 

Soutěžíme od 19. do 27. října 2015 včetně.

Následně vybereme pomocí generátoru výherce.

Podmínkou účasti v soutěži je registrace na našem portále. Pokud jste se již zaregistrovali v minulosti při jiné soutěži nebo při vkládání akcí, nemusíte tak činit znovu.

Upozorňujeme, že dle pravidla fair play budou zařazeni jen ti, kdo za rodinu/dítě posílají pouze jeden soutěžní formulář. Ostatní budou ze soutěže automaticky vyřazeni.

 


Na nové botky se mohou těšit u Anny Nerglové a na slevové kupóny pak u Lenky Schusterové, Gabriely Holíkové, Miluše Sirůčkové a Aleny Kraucherové.

Gratulujeme!!!