Soutěžte - Soutěž v rámci veletrhu For Toys s Kidtown.cz | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Soutěž v rámci veletrhu For Toys s Kidtown.cz

V rámci veletrhu For Toys jsme pro vás připravili soutěž o stavebnici Kapla.

 

Přijďte si na náš společný stánek (Kamsdětmi.com a Kidtown.cz), který najdete v hale For Toys (1C24), vyzkoušet unikátní stavebnici Kapla a vyhrajte ji!

Co pro to udělat?

Jakmile dostavíte, váš výtvor si vyfotíte (klidně mobilem) a fotku nám pošlete na email [email protected]. Doporučujeme fotku poslat co nejdříve, protože fotky budeme každý večer přidávat do alba na našem facebooku a o ty nej stavby se pak bude hlasovat. O výherci rozhodnou jak hlasy (like) ostatních, tak odborná porota. Nemusíte se tedy obávat, že pokud máte málo přátel na facebooku, že nemáte šanci vyhrát... Rozhoduje i čtyřčlenná komise složená z vedení portálu Kam s dětmi a z vedení Kidtown.cz :-)

Fotky nám zasílejte v max. velikosti 300kB (pokud je máte větší, zmenšete je v některém z fotoprogramů). Za jednu stavbu posílejte jen jednu fotku, přidejte celé jméno dítěte, které stavělo (nebo pomáhalo) a jeho věk. (případně dvě děti u sourozenců atd.)

Kromě Kaply se na stánku můžete samozřejmě těšit na spoustu dalších krásných hraček a her, které Kidtown.cz nabízí a které jinde nenajdete. Na vše bude na místě skvělá sleva 15%.

Moc se těšíme na vás na veletrhu těšíme a jsme zvědavi co všechno postavíte!