Soutěžte - Vyhrajte vstupenky na show Máša a medvěd na ledě | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Vyhrajte vstupenky na show Máša a medvěd na ledě

Využijte skvělou příležitost být součástí jedinečného dobrodružství. Nejpopulárnější animovaná pohádka současnosti, MÁŠA A MEDVĚD, přichází do České republiky tak, jak ji nikdo na světě ještě neviděl. Jako show na ledě.

Je to projekt, který produkční společnost Comunique vytváří v česko-slovenské spolupráci za účasti těch nejlepších a nejznámějších umělců z obou zemí. Těšit se můžete na nový příběh Máši a medvěda, který bude doplněný světelnými a 3D efekty i perfektní hudbou, kterou výhradně pro tuto lední show složil Ondřej Soukup.

V hlasech pohádkových postav jistě poznáte známé české herce a zpěváky, mezi kterými je Václav Noid Bárta, Lucie Bílá, Jan Maxián, Richard Genzer, Michal Suchánek i Jakub Prachař.


Show se představí v České republice v pěti různých městech:

Praha – 24. října 2015

Ostrava – 7. listopadu 2015

Brno – 14. listopadu 2015

České Budějovice – 28. listopadu 2015

Pardubice – 19. prosince 2015

 

Další informace, záběry ze zákulisí, videa a fotky ze zkoušek, soutěže a ještě mnohem víc najdete na oficiální stránce show www.masamedved.cz a na facebookové stránce společnosti Comunique.

Soutěžíme o 2 x 2 volné vstupenky na show Máša a medvěd na ledě. Výherce si může zvolit město, ve kterém představení navštíví.

 

Klikněte zde na soutěžní formulář:

http://goo.gl/forms/nKmfliWF4V

 

Soutěžíme od 16. do 25. září 2015 včetně.

Následně vybereme pomocí generátoru výherce.

Podmínkou účasti v soutěži je registrace na našem portále. Pokud jste se již zaregistrovali v minulosti při jiné soutěži nebo při vkládání akcí, nemusíte tak činit znovu.

Upozorňujeme, že dle pravidla fair play budou zařazeni jen ti, kdo za rodinu/dítě posílají pouze jeden soutěžní formulář. Ti, co se pokoušejí soutěžit z několika e-mailových adres (+manželé, babičky atd.) budou z losování automaticky vyřazeni. Prosíme, buďte fér a soutěžte za svou rodinu jen a pouze jednou.

 


Třikrát hurá mohou volat: Adéla Mikešová z Českého Krumlova a Lenka Adámková z Brna. Moc gratulujeme a děkujeme všem za účast v soutěži.