Soutěžte - Soutěžte s DETSKEBOTY.CZ o celoroční boty Richter | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Soutěžte s DETSKEBOTY.CZ o celoroční boty Richter

Maminky malých dětí pozor! Je tu nová, velmi lákavá soutěž. S e-shopem www.detskeboty.cz hrajeme o dětské celoroční boty renomované značky Richter dle vlastního výběru. Další čtyři soutěžící pak získají 20% slevu na nákup v e-shopu. Lákavá příležitost, že? :-) ...tak neváhejte a pusťte se do soutěžení!

 

Detskeboty.cz je e-shop dětskou obuví s nejdelší tradicí v ČR. Na trhu působí už desátým rokem, a prodává vysoce kvalitní dětskou obuv vyhlášených výrobců –  Superfit, Richter, Primigi, Geox, Ecco,Viking, Keen a další. Zboží mají skladem, objednávky vyřizují obratem, rychlé dodání, výměna zboží zdarma (svoz dopravcem až z domu). Do dvou týdnů můžete zboží bez udání důvodu vrátit. Nabízejí také možnost objednat a vyzkoušet obuv na kterékoli kamenné prodejně (Praha, Zlín, Ostrava), samozřejmě bezplatně. Detskeboty.cz mají opravdu široký výběr a nabízejí pouze kvalitní zboží…

 

SOUTĚŽ:

1. cena: celoroční boty Richter dle vlastního výběru

Výherce si vybere celoroční boty značky Richter libovolného modelu a velikosti z e-shopu Detskeboty.cz. Firma Richter je rakouský výrobce kvalitní dětské obuvi, boty jsou velmi lehké, ohebné, z kvalitních materiálů, mají pohodlné stélky a pevný opatek.

2. – 5. cena: 20% slevový kupón na nákup v e-shopu Detskeboty.cz

 

 

Klikněte zde na soutěžní formulář:

http://goo.gl/forms/ZLcEM6d6ie

 

 

Soutěžíme od 14. do 20. září 2015 včetně.

Následně vybereme pomocí generátoru výherce.

Podmínkou účasti v soutěži je registrace na našem portále. Pokud jste se již zaregistrovali v minulosti při jiné soutěži nebo při vkládání akcí, nemusíte tak činit znovu.

Upozorňujeme, že dle pravidla fair play budou zařazeni jen ti, kdo za rodinu/dítě posílají pouze jeden soutěžní formulář.

 

Hodně štěstí v soutěži vám přeje

vaše redakce Kam s dětmi :-)

________________________________________________________________________________________________

Šťastnými výherkyněmi jsou: Eva Nevěřilová (boty), Klára Špírková, Jana Zoulová, Kateřina Prokšová a Tereza Bruthansová. Velmi gratulujeme! :-)