Soutěžte - Soutěž o školní batoh TOPGAL s DETSKEBOTY.CZ | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Soutěž o školní batoh TOPGAL s DETSKEBOTY.CZ

Rodiče malých školáků jistě v tuto chvíli už začínají řešit vybavení do školy. Zkuste ještě počkat s nákupem a zasoutěžit si v nové soutěži s firmou DETSKEBOTY.CZ. Ceny jsou víc než lákavé – školní batoh renomované české značky TOPGAL a pouzdro a box na svačinu téže značky. Vše ve dvou variantách - pro holky a pro kluky. Vyplnění našeho formuláře vám nezabere ani dvě minutky, tak neváhejte a dejte se do toho! :-)

firma Detskeboty.cz

Firma Detskeboty.cz se zabývá již deset let prodejem vysoce kvalitní dětské obuvi renomovaných značek Superfit, Primigi, Geox, Richter, Ecco…a zároveň prodejem kvalitních školních a studentských batohů.  Můžete si objednat jednoduše přes webové stránky Detskeboty.cz, nebo zajít na nákup do jedné z kamenných prodejen – ve Zlíně, Praze či Ostravě. Tyto prodejny zároveň fungují jako výdejní místo pro internetové objednávky, a to bezplatně.

Batohy pro děti – stejně jako dětskou obuv – koupíte na DETSKEBOTY.CZ pouze v nejvyšší kvalitě. Musí splňovat všechna kritéria, aby neškodil dětským zádům. Kvalitní batoh má nízkou hmotnost, je stabilní, má ergonomická záda, vypolstrované nastavitelné popruhy, a dostatečné množství reflexních prvků. Vybírat můžete z renomovaných značek TOPGAL, HAMA, Bagmaster, Tatonka, Emipo…

 

Soutěžíme o jeden školní batoh, pouzdro a box na svačinu, vše od české značky TOPGAL a na výběr ve verzi holčičí/klučičí. 

 Klikněte zde na soutěžní formulář:

 http://goo.gl/forms/PoQsD9mYHv

 

Soutěžíme od 10. do 16. srpna 2015 včetně. Následně vybereme pomocí generátoru výherce.

Podmínkou účasti v soutěži je registrace na našem portále. Pokud jste se již zaregistrovali v minulosti při jiné soutěži nebo při vkládání akcí, nemusíte tak činit znovu.

Upozorňujeme, že dle pravidla fair play budou zařazeni jen ti, kdo za rodinu/dítě posílají pouze jeden soutěžní formulář.

 

Pěkné letní soutěžení vám přeje

vaše redakce Kam s dětmi :-)

 

________________________________________________________________________________________________

Gratulujeme těmto výherkyním: Pavlína Pálfiová (batoh), Anna Holinková (pouzdro) a Martina Štaifová (svačinový box)!