Soutěžte - Vyhrajte vstupenku na LEGO® KidsFest! | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Vyhrajte vstupenku na LEGO® KidsFest!

Není to náhoda, že LEGO® KidsFest bude právě v Čechách! LEGO kostičky putují z Česka do celého světa! Také mnoho unikátních soch z LEGO kostek se vyrábějí u nás v Kladně a cestují do Legolandů po celém světě. Zkuste si tipnout, kolik soch z LEGO kostek bude na LEGO® KidsFest Praha!

Hrajeme o čtyři volné vstupenky! 

Správná odpověď je:

a)     více než 50

b)     více než 70

c)     více než 100

Soutěž trvá do neděle 14. června včetně, své odpovědi posílejte na email: [email protected] pod heslem LEGO® KidsFest“.

 

LEGO® KidsFest

LEGO® KidsFest Praha je výjimečná akce pro návštěvníky všech věkových kategorií! Nabízí miliony LEGO kostek na jednom místě pro stavitele všech dovedností a zájmů. Na deseti tisících metrech čtverečních spojuje desítky specializovaných LEGO zón, velké sochy oblíbených hrdinů, galerii světových uměleckých děl z LEGO kostek, nebo atrakce a soutěže.  LEGO® KidsFest trvá od 13. do 28. června 2015 na výstavišti PVA EXPO PRAHA Letňany. Vstupenky je možné zakoupit na www.ticketpro.cz, nebo osobně v prodejních místech Ticketpro. Možnost koupit vstupenky je také na místě během trvání festivalu. Děti do dvou let mají vstup zdarma.

Více informací na www.LEGOkidsfest.cz.

Kromě odpovědi připojte i celé jméno, doručovací adresu a telefon, na který Vás můžeme v případě výhry kontaktovat. Podmínkou účasti v soutěži je registrace na našem portále. Pokud jste se již zaregistrovali v minulosti při jiné soutěži nebo při vkládání akcí, nemusíte tak činit znovu. Ze správných a kompletních odpovědí vybereme čtyři z vás, kteří výhru získají. Počet odpovědí vydělíme čtyřmi a číslo, které nám vyjde, bude představovat pořadí e-mailu, který nám došel s odpovědí a kompletními údaji. Ten vyhrává. (Např. 180/4 = 45, vyhrává tedy e-mail došlý jako 45., 90., 135. a 180. v pořadí.) Upozorňujeme, že dle pravidla fair play budou zařazeni jen ti, kdo za rodinu/dítě posílají pouze jeden soutěžní e-mail.

Pěkné soutěžení vám přeje vaše redakce Kam s dětmi.


Vstupenky jsou již na cestě k Hance Veselé, Ivetě Mandrikové, Adéle Pacovské a Františce Poštové. 

Moc gratulujeme a těšíme se na fotky!