Soutěžte - Soutěžíme o vstupenky na výstavu BRÁNA DO VESMÍRU | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Soutěžíme o vstupenky na výstavu BRÁNA DO VESMÍRU

Pro velký úspěch už podruhé soutěžíme o vstupenky na unikátní výstavu BRÁNA DO VESMÍRU - GATEWAY TO SPACE o fascinujícím vstupu člověka do vesmíru. Výstava už pomalu končí, tak pokud jste ještě nebyli a neviděli, máte možnost vyhrát pro sebe volný lístek a pro dítě speciální „vesmírné“ tričko! Tak se dejte do toho :-)


výstava BRÁNA DO VESMÍRU

Pouze do 28. června 2015 můžete vidět fascinující výstavu o vstupu lidstva do vesmíru GATEWAY TO SPACE. Jedná se o největší výstavu kosmonautiky v Evropě, která podává objektivní obraz vesmírných závodů mezi USA a Sovětským svazem. Mnoho exponátů výstavy v reálných velikostech dává návštěvníkům možnost např. vstoupit na palubu mezinárodní kosmické stanice nebo usednout do kokpitu raketoplánu. Měsíční kámen i obytný modul stanice MIR, skafandr Gagarina, lunární vozidlo, Sputnik i nejnovější projekt firmy Boeing – to vše na velkolepé výstavě Gateway to Space. Výstava se otevírá prvními vizemi o letech do vesmíru, pokračuje přes první ruské rakety a americké lunární výpravy programu Apollo až k současným orbitálním stanicím. Nechybí tu americké průzkumné lunární vozidlo ani originální skafandry kosmonautů. Nejvíce však návštěvníky ohromí kosmické lodě, raketoplány a modul vesmírné stanice, do kterých lze přímo vstoupit.

Internetové stránky výstavy http://www.branadovesmiru.cz.

 

SOUTĚŽ:

Soutěžíme o 4 dospělé vstupenky na výstavu a 4 dětská „kosmická“ trička. Soutěž trvá do neděle 14. června včetně, své odpovědi posílejte na email: [email protected] pod heslem „Brána do vesmíru“.

 

Soutěžní otázka:

Kde se koná výstava Brána do vesmíru – Gateway to space?

(nápovědu najdete na stránkách výstavy www.branadovesmiru.cz )

Kromě odpovědi připojte i celé jméno, doručovací adresu a telefon, na který Vás můžeme v případě výhry kontaktovat. Podmínkou účasti v soutěži je registrace na našem portále. Pokud jste se již zaregistrovali v minulosti při jiné soutěži nebo při vkládání akcí, nemusíte tak činit znovu.

Ze správných a kompletních odpovědí vybereme čtyři z vás, kteří výhru získají. Počet odpovědí vydělíme čtyřmi a číslo, které nám vyjde, bude představovat pořadí e-mailu, který nám došel s odpovědí a kompletními údaji. Ten vyhrává. (Např. 180/4 = 45, vyhrává tedy e-mail došlý jako 45., 90., 135. a 180. v pořadí.) Upozorňujeme, že dle pravidla fair play budou zařazeni jen ti, kdo za rodinu/dítě posílají pouze jeden soutěžní e-mail.

Pěkné soutěžení vám přeje vaše redakce Kam s dětmi :-)


Na výstavu a tričko se mohou těšit: Jana Hošková, Pavla Jirsová, Markéta Somsedíková a Vlasta Novická. Gratulujeme!