Soutěžte - Vyhrajte startovné na BĚHEJ LESY Karlštejn | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Vyhrajte startovné na BĚHEJ LESY Karlštejn

Pokud rádi trávíte se svou rodinou společné chvíle aktivně, je tato soutěž přesně pro vás. V sobotu 20. června startuje nová běžecká série BĚHEJ LESY. První závod se odehraje v krásném prostředí Středočeského kraje, běží se z obce Mořina Českým krasem a krásným výhledem na hrad Karlštejn. Vy máte možnost vyhrát na tento závod startovné! Tak čtěte dál! :-)

seriál Běhej Lesy

Je pro vás běhání životní styl, způsob hubnutí, cesta jak být sám, nebo naopak s někým? Znamená pro vás běh výzvu, zálibu nebo způsob, jak si zlepšit kondici? A také vás už nudí běhání ve městě po tvrdé silnici? Právě pro vás je tu běžecký seriál Běhej Lesy, který vás zavede na ta nejkrásnější místa v přírodě po Česku i Moravě. Trasy všech závodů jsou vhodné jak pro začátečníky tak i zkušené běžce a budou z 80 % vedeny po měkkém povrchu.

 

závod Běhej lesy Karlštejn

V sobotu 20. června se koná první závod série Běhej lesy, výjimečný svou atraktivní lokalitou. Na závodníky čeká impozantní vápencovový lom Velká Amerika nebo se mohou pokochat krásným výhledem na hrad Karlštejn. Připraveny jsou trasy 12 a 19 kilometrů a dětské závody na 500 m a 1 km.

Všechny informace najdete na http://www.behejlesy.cz/cs/zavody/karlstejn .

 

SOUTĚŽ:

Nyní máte možnost se díky této soutěži zúčastnit závodu zdarma. Hraje se o 3 x 2 startovné. Startovné můžete v případě výhry použít libovolně na dětský nebo dospělý závod, takže je jen na vás, jestli necháte běžet své dvě děti (a sami budete fandit :-)) nebo poběžíte nejdřív sám/sama dospělou trasu a dítě pak dětskou. Zajímá nás jediné:

VYJMENUJ ALESPOŇ DVA DALŠÍ ZE ZÁVODŮ SÉRIE BĚHEJ LESY!

(nápovědu hledejte na www.behejlesy.cz )

Vaše odpovědi posílejte na e-mail [email protected] do středy 10. června pod heslem „Běhej lesy“. Ze správných odpovědí vylosujeme tři výherce, kteří získají každý po dvou startovných zdarma.

Kromě odpovědi připojte i celé jméno a telefon, na který Vás můžeme v případě výhry kontaktovat. Podmínkou účasti v soutěži je registrace na našem portále. Pokud jste se již zaregistrovali v minulosti při jiné soutěži nebo při vkládání akcí, nemusíte tak činit znovu.

Tak hurá do soutěžení a držíme palce! :-)


 

Na závody mohou začít trénovat a volné startovné vyhrávají: Eva Varaďová, Tereza Cízová a Lucie Balounová. Gratulujeme a těšíme se na startu!