Soutěžte - Soutěž s e-shopem No Pink No Blue | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Soutěž s e-shopem No Pink No Blue

Oblečení pro děti – taky vás rozčiluje, že jsou plné obchody růžové pro holčičky a modré pro kluky? Ano? Tak věnujte pozornost naší další soutěži a poznejte značku NO PINK NO BLUE. Soutěžíme o dárkový poukaz a slevy do e-shopu (www.nopinknoblue.cz). Tak neváhejte a pusťte se do soutěžení!

 

značka No Pink No Blue (www.nopinknoblue.cz)

No Pink No Blue se zaměřuje na barevné, inspirativní a nápadité oblečení pro děti. Pestré barvy, zcela originální dětské vzory, cool design, pohodlné a kvalitní eko-materiály, to vše vybočuje z řady unifikované produkce módních velkoobchodních řetězců. Od velikosti 68 po 140. Podpořte jedinečnost vašeho dítěte jedinečným oblečením!

Motto: „S námi děti oblékání baví!“ 

 

SOUTĚŽ: 

V soutěži vybereme celkem tři výherce. První vyhrává  dárkový poukaz na zboží dle vlastního výběru z e-shopu No Pink No Blue (www.nopinknoblue.cz) v hodnotě 500,- Kč. Další dva vylosovaní pak získávají slevu 15 % z celkové objednávky spolu s doručením zdarma. Platnost kupónu i slevy je 6 měsíců od data vystavení.

 

Soutěžní otázka:

Odkud pochází prodávané značky?

a) z České republiky

b) z Jižní Ameriky

c) ze Skandinávie

Nápovědu lze nalézt na www.nopinknoblue.cz.

 

Své odpovědi nám posílejte do neděle 24. května 2015 (včetně) pod heslem "No Pink No Blue" na e-mail [email protected]. Kromě odpovědi připojte i celé jméno, doručovací adresu a telefon, na který Vás můžeme v případě výhry kontaktovat. Podmínkou účasti v soutěži je registrace na našem portále. Pokud jste se již zaregistrovali v minulosti při jiné soutěži nebo při vkládání akcí, nemusíte tak činit znovu.

Ze správných a kompletních odpovědí vybereme tři z vás, kteří výhru získají. Počet odpovědí vydělíme třemi a číslo, které nám vyjde, bude představovat pořadí e-mailu, který nám došel s odpovědí a kompletními údaji. Ten vyhrává. (Např. 147/3 = 49, vyhrává tedy e-mail došlý jako 49., 98. a 147. v pořadí.) Upozorňujeme, že dle pravidla fair play budou zařazeni jen ti, kdo za rodinu/dítě posílají pouze jeden soutěžní e-mail.

Tak hurá do soutěžení a držíme palce! :-)

____________________________________________________________________________________

První cenu vyhrává paní Ivana Hanáčková, další dvě Kristýna Loučková a Pavla Holubová.

Všem gratulujeme! :-)