Soutěžte - Vyhrajte vstupenky do Divadla kouzel Pavla Kožíška | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Vyhrajte vstupenky do Divadla kouzel Pavla Kožíška

To jsme tu ještě neměli! :-) Soutěžit se tentokrát bude o vstupenky do DIVADLA KOUZEL PAVLA KOŽÍŠKA, a to na představení S KOUZLY KOLEM SVĚTA!, které se koná v sobotu 23. května. Divadlo kouzel sídlí v Líbeznici u Prahy. Téměř každé dítě má rádo čáry a kouzla, tak udělejte tomu svému radost, zúčastněte se soutěže a třeba vyhrajete.

 

 

Divadlo kouzel Pavla Kožíška

Naprosto originální a jedinečné divadlo, které u nás nemá obdoby. Vedle pořadů pro děti, kde se společně s kouzelníkem Pavlem Kožíškem na jevišti učí i čarovat, je pilotním představením divadla velkolepá show Magická esa. V divadle můžete mimo jiné také nahlédnout i pod roušku tajemství,  protože je pro vás připravena výstava historických kouzelnických rekvizit, dobových plakátů a exkluzivní sbírka hrnečků s podpisy slavných osobností. V kouzelnickém obchůdku v předsálí si můžete zakoupit různé kouzelnické rekvizity, hračky, literaturu, DVD apod. A pokud si v salónku Harryho Houdiniho sáhnete na kouzelnickou hůlku, prý se vám splní i vaše tajné přání!

představení pro děti S kouzly kolem světa!

Prožijte velkou kouzelnickou cestou kolem světa! Poletíme na výlet letadlem a v každé zemi, kde přistaneme, na nás čekají typická a originální kouzla dané země. Děti budou s kouzelníkem Pavlem Kožíškem čarovat přímo na jevišti a také se některá kouzla i naučí! Bezva zábava nejen pro děti.

Účinkuje: Pavel Kožíšek, Hana Mašlíková / Martina Dvořáková.

Více na www.divadlokouzel.cz.

 

SOUTĚŽ:

Soutěžíme o 3 x 2 vstupenky na představení S kouzly kolem světa!, které se koná v sobotu 23. května 2015 ve 14.00 hodin.

Soutěž trvá od čtvrtka 7. května do čtvrtka 14. května včetně, své odpovědi posílejte na email: [email protected] pod heslem „Divadlo kouzel“.

 

Soutěžní otázka:

Kde se koná letní Kouzelnický tábor?

a) Líbeznice u Prahy

b) Krkonoše Dvorská Bouda a jižní Čechy areál Varvažov

c) Las Vegas

Správnou odpověď naleznete na www.divadlokouzel.cz

 

Kromě odpovědi na soutěžní otázku připojte i celé jméno a telefon, na který Vás můžeme v případě výhry kontaktovat. Podmínkou účasti v soutěži je registrace na našem portále. Pokud jste se již zaregistrovali v minulosti při jiné soutěži nebo při vkládání akcí, nemusíte tak činit znovu.

Ze správných a kompletních odpovědí vybereme tři z vás, kteří výhru získají. Počet odpovědí vydělíme třemi a číslo, které nám vyjde, bude představovat pořadí e-mailu, který nám došel s odpovědí a kompletními údaji. Ten vyhrává. (Např. 150/3 = 50, vyhrává tedy e-mail došlý jako 50., 100. a 150. v pořadí.) Upozorňujeme, že dle pravidla fair play budou zařazeni jen ti, kdo za rodinu/dítě posílají pouze jeden soutěžní e-mail.

 

Pěkné soutěžení vám přeje vaše redakce Kam s dětmi :-)