Soutěžte - Soutěžte s DETSKEBOTY.CZ o letní boty Richter | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Soutěžte s DETSKEBOTY.CZ o letní boty Richter

Tentokrát vám přinášíme opravdu velmi lákavou soutěž. S e-shopem www.detskeboty.cz hrajeme o dětské letní boty značky Richter dle vlastního výběru. Další čtyři soutěžící pak získají 20% slevu na nákup v e-shopu Detskeboty.cz. Lákavá příležitost, že? :-) ...tak neváhejte a pusťte se do soutěžení!

 

Detskeboty.cz je e-shop dětskou obuví s nejdelší tradicí v ČR. Na trhu působí už desátým rokem, a prodává vysoce kvalitní dětskou obuv vyhlášených výrobců –  Superfit, Richter, Primigi, Geox, Ecco,Viking, Keen a další. Zboží mají skladem, objednávky vyřizují obratem, rychlé dodání, výměna zboží zdarma (svoz dopravcem až z domu). Do dvou týdnů můžete zboží bez udání důvodu vrátit. Nabízejí také možnost objednat a vyzkoušet obuv na kterékoli kamenné prodejně (Praha, Zlín, Ostrava), samozřejmě bezplatně. Detskeboty.cz mají opravdu široký výběr a nabízejí pouze kvalitní zboží…

 

SOUTĚŽ:

1. cena: letní boty Richter dle vlastního výběru

Výherce si vybere letní boty značky Richter libovolného modelu a velikosti z e-shopu Detskeboty.cz. Firma Richter je rakouský výrobce kvalitní dětské obuvi, boty jsou velmi lehké, ohebné, z kvalitních materiálů, mají pohodlné stélky a pevný opatek.

2. – 5. cena: 20% slevový kupón na nákup v e-shopu Detskeboty.cz

 

Soutěžní otázka: Jakou membránu používá výrobce značky Richter do svých bot?

(nápovědu hledejte na stránkách www.detskeboty.cz u bot značky Richter)

Své odpovědi nám posílejte do 3. května 2015 (včetně) pod heslem "detskeboty" na e-mail [email protected]. Kromě odpovědi připojte i celé jméno, doručovací adresu a telefon, na který Vás můžeme v případě výhry kontaktovat. Podmínkou účasti v soutěži je registrace na našem portále. Pokud jste se již zaregistrovali v minulosti při jiné soutěži nebo při vkládání akcí, nemusí tak činit znovu.

Ze správných a kompletních odpovědí vybereme pět z vás, kteří získají výhru. Počet odpovědí vydělíme pěti a číslo, které nám vyjde, bude představovat pořadí e-mailu, který nám došel s odpovědí a kompletními údaji. Ten vyhrává. (Např. 150/5 = 30, vyhrává tedy e-mail došlý jako 30., 60., 90., 120. a 150. v pořadí.).  

 

Hlavní výhru (tedy boty podle vlastního výběru) určíme losem, ostatní čtyři získají slevu na nákup.

Upozorňujeme, že dle pravidla fair play budou zařazeni jen ti, kdo za rodinu/dítě posílají pouze jeden soutěžní e-mail.

Tak hurá do soutěžení a držíme palce! :-)

____________________________________________________________________________________

Boty dle vlastního výběru vyhrává Ivana Kyllerová, slevu do e-shopu pak Kateřina Paříková, Hana Krňávková, Marcela Řasová, Světlana Bořková a Jitka Brillová. Všem výhercům gratulujeme!