Soutěžte - Soutěžte s Albatrosem o Skřítka Nielse | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Soutěžte s Albatrosem o Skřítka Nielse

Je tu další soutěž s nakladatelstvím Albatros, tentokrát o krásnou knížku Skřítek Niels. Rovnou se pusťte do soutěžení, knížka opravdu stojí za to!

Nakladatelství Albatros

je nejstarší české nakladatelství, které se od svého vzniku specializuje na vydávání literatury pro děti a mládež (bylo založeno v roce 1949). Dnes je součástí nakladatelského domu Albatros Media a. s. Za dobu své existence vydalo přes 10 tisíc titulů, v současné době je to přibližně 110 knížek ročně a soustředí se na kvalitní původní i překladovou literaturu především pro děti od 2 do 12 let. Široké autorské i žánrové spektrum nabízí vedle zavedených autorů (např. Václav Čtvrtek, Josef Lada, Ondřej Sekora, Jiří Žáček; Adolf Born, Zdeněk Miler, Helena Zmatlíková aj.) a evergreenů jako např. leporelo Polámal se mraveneček, příběhy s Krtkem, Malý princ, Děti z Bullerbynu atd. také současné autory české i zahraniční (Ivona Březinová, Alena Ježková, Radek Malý a další). 

 

SOUTĚŽ

Soutěžíme o tři knížky Skřítka Nielse, nových, dosud nevydaných příběhů Astrid Lindgrenové.

Osm neobyčejných příběhů o dětech a jejich kamarádech z pohádkového světa. Skřítkovi, který umí kohokoliv zvětšit či zmenšit, o nudící se princezně, kterou teprve malá holčicka naučí si hrát, nebo o Petrovi, který nevěří na lupiče, ale musí před nimi uhájit babiččin náhrdelník. Soubor osmi dosud nevydaných nezapomenutelných dobrodružství od Astrid Lindgrenové.

 

Soutěžní otázka:

Kdo knížku v českém vydání ilustroval?

(nápovědu hledejte na stránce http://www.albatrosmedia.cz/skritek-nils.html )

Své odpovědi nám posílejte do pátku 17. dubna 2015 pod heslem "Niels“ na e-mail [email protected]. Kromě odpovědi připojte celé jméno, doručovací adresu a telefonní kontakt.

Ze správných a kompletních odpovědí vybereme tři z vás, kteří výhru získají. Počet odpovědí vydělíme třemi a číslo, které nám vyjde, bude představovat pořadí e-mailu, který nám došel s odpovědí a kompletními údaji. Ten vyhrává. (Např. 147/3 = 49, vyhrává tedy e-mail došlý jako 49., 98. a 147. v pořadí.) Upozorňujeme, že dle pravidla fair play budou zařazeni jen ti, kdo za rodinu/dítě posílají pouze jeden soutěžní e-mail.