Soutěžte - Vyhrajte lístky do kina Oko na festival MALÉ OČI | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Vyhrajte lístky do kina Oko na festival MALÉ OČI

A soutěžíme opět o lístky do kina, tentokrát do pražského Bia OKO, kde se 13. -19. dubna koná dětský filmový festival MALÉ OČI. O festivalu si přečtěte v našem článku: http://www.kamsdetmi.com/article.html?predstavujeme-vam-festival-male-oci-v-biu-oko=1&id=1205. Nabízíme 4 x 2 vstupenky na animovaný film Na půdě aneb Kdo má dneska narozeniny? (neděle 19. dubna). Podívejte se na hezkou zdravici od herečky Simony Babčákové, patronky festivalu, s ukázkami filmů: https://www.youtube.com/watch?v=fZuSQxQK8Zs&feature=youtu.be. Zkuste štěstí a třeba budete vylosováni a vyrazíte s dítětem do kina :-) 

MALÉ OČI

Druhý ročník dětského filmového festivalu Malé oči proběhne od 13. do 19. dubna 2015 v pražském kině Bio Oko. Přes týden přinese filmový i doprovodný program pro děti z mateřských a základních škol i gymnázií. O víkendu se odehraje hlavní část festivalu určená rodinám s dětmi. Víkendový program chystá mnoho filmových lahůdek jako je Čarodějův učeň, magická pohádka Karla Zemana, animovaný klenot Píseň moře s nominací na Oscara, nesmrtelná klasika E. T. – Mimozemšťan nebo Linklaterův opus Chlapectví. Vedle filmů je pro děti a celé rodiny připraven bohatý doprovodný program – výroba indiánských masek, animační dílna s Aeroškolou nebo ukázky trikové animace se studiem UPP. Patronkou festivalu „od dětí pro děti“ je herečka Simona Babčáková a jeho maskotem je indián Malé oči.

Pozvánka od herečky Simony Babčákové, patronky festivalu, s ukázkami filmů:

https://www.youtube.com/watch?v=fZuSQxQK8Zs&feature=youtu.be.

Více o festivalu na stránkách www.maleoci.cz nebo www.biooko.net.

 

SOUTĚŽ:

Soutěžíme o 4 x 2 vstupenky na představení Na půdě aneb Kdo má dneska narozeniny? (neděle, 19. dubna 2015, 15:00, Bio Oko), po kterém budou následovat ukázky trikové animace trikaře ze společnosti UPP.

Soutěž trvá od čtvrtka 2. dubna do neděle 12. dubna včetně, své odpovědi posílejte na email: [email protected] pod heslem „Malé oči“.

Soutěžní otázka:

Doplňte motto festivalu Malé oči: „Vstup pouze v doprovodu....“

(nápovědu hledejte na stránkách www.maleoci.cz )

Kromě odpovědi na soutěžní otázku připojte i celé jméno a telefon, na který Vás můžeme v případě výhry kontaktovat. Podmínkou účasti v soutěži je registrace na našem portále. Pokud jste se již zaregistrovali v minulosti při jiné soutěži nebo při vkládání akcí, nemusíte tak činit znovu.

Ze správných a kompletních odpovědí vybereme čtyři z vás, kteří výhru získají. Počet odpovědí vydělíme čtyřmi a číslo, které nám vyjde, bude představovat pořadí e-mailu, který nám došel s odpovědí a kompletními údaji. Ten vyhrává. (Např. 164/4 = 41, vyhrává tedy e-mail došlý jako 41., 82., 123. a 164. v pořadí.) Upozorňujeme, že dle pravidla fair play budou zařazeni jen ti, kdo za rodinu/dítě posílají pouze jeden soutěžní e-mail.

Pěkné soutěžení vám přeje vaše redakce Kam s dětmi :-)