Soutěžte - Vyhrajte čepici RDX podle vlastního výběru | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Vyhrajte čepici RDX podle vlastního výběru

V další soutěži můžete vyhrát pro své dítě krásnou čepici přesně podle vašeho výběru (!). Firma RDX nabízí širokou škálu čepic, čepiček, kšiltovek i kloboučků pro všechny věkové kategorie dětí od miminek až po teenagery. Vyhraje deset z vás, důležité je do mailu napsat přesně, jakou čepici byste v případě výhry chtěli. Tak si pořádně prostudujte www.cepicerdx.cz, vyberte si svou „favoritku“ a napište nám! :-)

 

 

ČEPICE RDX, největší český výrobce dětských designových čepic a nositel značky Česká kvalita, sídlí ve Frenštátě pod Radhoštěm. Nejsilnější stránkou jejich činnosti je originální neopakující se design výrobků. Čepice RDX se prodávají především v České republice a na Slovensku, setkat se můžete ale i v zahraničí, napříkad na německém nebo švédském trhu.

RDX nabízí širokou škálu čepic pro všechny věkové kategorie od od novorozenců až po teenagery. Své produkty mají rozdělené do kategorií: Klasik, Urban, Street, Fashion a Sport (speciální kolekce z funkčních materiálů určená jak pro děti tak i pro dospělé).

Čepice RDX budou k vidění a zakoupení v nejbližší době na veletrzích FOR BIKES (27. -29. 3.) a FOR KIDS (9. - 12. 4.), oboje v PVA Expo, Praha Letňany.

 

Soutěžíme o celkem deset čepic podle vlastního výběru. Soutěžní otázka v pravém slova smyslu tentokrát nebude, chceme po vás, abyste si na stránkách http://eshop.cepicerdx.cz/ vybrali tu vaši „top“ čepici a napsali nám číslo, název, velikost a barvu (pozor – podmínkou je, že daná velikost a barva je skladem!). Tu čepici pak v případě výhry dostanete.

Soutěž trvá od pondělí 23. března do úterý 31. března včetně, své odpovědi posílejte na email: [email protected] pod heslem „čepice“.

Kromě vybraného modelu připojte celé jméno, telefonní kontakt a poštovní adresu. Podmínkou účasti v soutěži je registrace na našem portále. Pokud jste se již zaregistrovali v minulosti při jiné soutěži nebo při vkládání akcí, nemusí tak činit znovu.

Z kompletních odpovědí vybereme deset z vás, kteří výhru získají. Počet odpovědí vydělíme deseti a číslo, které nám vyjde, bude představovat pořadí e-mailu, který nám došel s odpovědí a kompletními údaji. Ten vyhrává. (Např. 150/10 = 15, vyhrává tedy e-mail došlý jako 15., 30., 45., 60., 75., 90., 105., 120., 135. a 150. v pořadí.) Upozorňujeme, že dle pravidla fair play budou zařazeni jen ti, kdo za rodinu/dítě posílají pouze jeden soutěžní e-mail.

 

Internetové stránky RDX: www.cepicerdx.cz

Novinky a aktuální dění můžete také sledovat na facebookových stránkách firmy:

https://www.facebook.com/pages/%C4%8Cepice-RDX/194342054057413?fref=ts

 

Pěkné soutěžení vám přeje vaše redakce Kam s dětmi :-)

________________________________________________________________________________________________

Výherci soutěže: Eva Dobíšková, Barbora Čabradová, Lenka Zimková, Jana Žolková, Ilona Berischa, Petra Marková, Tereza Pořízková, Petra Kalčevová, Petra Balázsová a Anna Nerglová.  Všem gratulujeme!!!