Soutěžte - Vyhrajte lístky do kina na film PÍSEŇ MOŘE | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Vyhrajte lístky do kina na film PÍSEŇ MOŘE

A máme tu další, velmi zajímavou soutěž! Už jste slyšeli o novém dětském filmu PÍSEŇ MOŘE, který přichází v těchto dnech do kin? Že ne? Pak doporučujeme zasnít se při traileru k filmu: http://youtu.be/Y1yoxoQK_Bk a přečíst si něco o něm v tomto našem článku: http://www.kamsdetmi.com/article.html?predstavujeme-novy-detsky-film-pisen-more=1&id=1199.

Už máte jasno? Jdete a vezmete s sebou děti? Tak věnujte minutku naší soutěži a když budete mít štěstí, můžete vyhrát vstupenky! Soutěžíme o pěkných 5 x 2 lístky. Tak do toho! :-)  

 

PÍSEŇ MOŘE

V bájné krajině starých Keltů žije na osamělém majáku otec s dcerou a synem. Život celé rodiny se obrátí vzhůru nohama ve chvíli, kdy se ukáže, že malá dcerka je poslední z tuleních víl. Jedině ona totiž může písní moře zachránit všechny pohádkové bytosti, které proměnila v kámen čarodějnice Macha. Irský režisér Tomm Moore přináší nádherně animovaný svět keltských mýtů a silné vyprávění o síle mateřské a sourozenecké lásky. Film Píseň moře vynesl mladému režisérovi nejen srovnání s největšími mistry animovaného filmu, ale také nominaci na Oscara. Titulní píseň filmu nazpívala v českém znění Markéta Irglová.

 

Píseň moře (Song of the Sea)

Irsko / Dánsko / Belgie / Lucembursko / Francie 2014

Režie: Tomm Moore

Námět: Will Collins, Tomm Moore

Hudba: Bruno Coulais

V originálním znění: Brendan Gleeson, Fionnula Flanagan, David Rawle, Pat Shortt, Jon Kenny, Lisa Hannigan, Lucy O'Connell a další...

V českém znění: Markéta Irglová, Miroslav Krobot, Matěj Převrátil, Klára Nováková, Libuše Švormová, Petr Lněnička a další...  

premiéra 19. března 2015

 

SOUTĚŽ:

Výherců bude tentokrát pět, každý dostane dvě vstupenky (dospělou + dětskou) na tento film, a to do pražského kina Aero na konkrétní termín úterý 24. března od 16:00 hodin.

(Abychom byli spravedliví a „nenadržovali“ Praze, máte náš příslib, že soutěž v nejbližší době ještě jednou zopakujeme a nabídneme Brno a Hradec Králové.)

Soutěž trvá od úterý 17. do neděle 22. března včetně, své odpovědi posílejte na email: [email protected] pod heslem „Píseň moře“.

Soutěžní otázka:  

Co najde dívka Saoirse na této fotce v truhle?

(nápovědu hledejte na www.pisenmore.cz)

Kromě odpovědi připojte celé jméno a telefonní kontakt. Ze správných a kompletních odpovědí vybereme pět z vás, kteří výhru získají. Počet odpovědí vydělíme pěti a číslo, které nám vyjde, bude představovat pořadí e-mailu, který nám došel s odpovědí a kompletními údaji. Ten vyhrává. (Např. 150/5 = 30, vyhrává tedy e-mail došlý jako 30., 60., 90., 120. a 150. v pořadí.) Upozorňujeme, že dle pravidla fair play budou zařazeni jen ti, kdo za rodinu/dítě posílají pouze jeden soutěžní e-mail. 

 

Více informací o filmu: www.pisenmore.cz.

Dabovaný trailer: http://youtu.be/Y1yoxoQK_Bk

Trailer v původním znění s titulky: http://youtu.be/Jc6uqpfyV6Y

 

Pěkné soutěžení vám přeje vaše redakce Kam s dětmi :-)