Soutěžte - Pošlete nám své vánoční přáníčko a můžete vyhrát! | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Pošlete nám své vánoční přáníčko a můžete vyhrát!

Před blížícími se Vánocemi pro vás máme další soutěž o spoustu krásných dárků. Děláte s dětmi vánoční přáníčka? Že ne? Tak to honem začněte, protože ve spolupráci s portálem Rodina nás baví budeme vyhlašovat nejhezčí vánoční přáníčka a odměníme pět šikovných dětí/rodičů stavebnicemi Duplo, knížkami či poukázkami na nákup v Pankráckém Rynku.

Podmínky pro zařazení do soutěže jsou následující:

Vytvořte s dětmi vánoční přáníčko, nafoťte jeho výrobu či hotové a nahrajte fotku/fotky a krátký popis tvorby na portál Rodina nás baví (www.rodinanasbavi.cz). Na adresu [email protected] nám pak do pondělí 15. 12. 2014 včetně pošlete odkaz na váš příspěvek. My si ho pak na portále Rodina nás baví prohlédneme. Do e-mailu nezapomeňte připojit vaše kompletní kontaktní údaje, včetně emailu, adresy a telefonu pro případné zaslání výhry. Soutěžní e-maily posílejte pod heslem „Vánoce“. Všechny příspěvky bude hodnotit porota složená z redakční rady Kamsdětmi a zástupce portálu Rodina nás baví.  

Pět nejlepších uveřejníme 16.12. a ceny pošleme ještě před Vánocemi, takže si je s dětmi můžete i rozbalit pod stromečkem.

Těšíme se na vaše příspěvky a soutěžní zprávy,

redakce Kam s dětmi :-)

________________________________________________________________________________________________

Naše porota vybrala tyto soutěžící: 1. cena (Lego Duplo box) vyhrává Dana Poláková, 2. cena (dětská knížka) - Radmila Entnerová, 3. místo - Veronika Hubařová (dětská knížka), 4. místo - Jana Exnerová (poukaz do Pankráckého rynku) a 5. místo - Gabriela Vichrová (také poukaz). Všem vybraným gratulujeme!