Soutěžte - Soutěž pro mateřská centra o nejlepší podzimní tvoření | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Soutěž pro mateřská centra o nejlepší podzimní tvoření

Vyhlašujeme soutěž, která je trochu jiná než všechny ostatní. Je totiž určena kolektivům, mateřským centrům, školkám, školičkám a jesličkám. Ve spolupráci s portálem Rodina nás baví chceme v tomto sychravém období podpořit tvoření a oceníme tři kolektivy krásnými dárky. Ve hře je velký box stavebnice Duplo a dětské knížky.

Podmínky pro zařazení do soutěže jsou následující:

Vyberte nejhezčí výtvor na téma podzim (může to být opravdu cokoliv, co se váže k tomuto ročnímu období), nafoťte jej a nahrajte fotky a popis tvorby na portál Rodina nás baví (www.rodinanasbavi.cz). Na adresu [email protected] nám pak do 10.12.2014 pošlete odkaz na váš příspěvek. My si ho na portále Rodina nás baví prohlédneme. Do e-mailu nezapomeňte připojit jméno Vašeho mateřského centra/školky/jeslí, kontaktní osobu a kompletní adresu pro případné zaslání výhry. Soutěžní e-maily posílejte pod heslem „podzim“. Všechny příspěvky bude hodnotit porota složená z redakční rady Kamsdětmi a zástupce portálu Rodina nás baví.  

 

Pět nejlepších výtvorů uveřejníme 11.12. a ceny pošleme ještě před Vánocemi, takže si je s dětmi můžete i rozbalit pod stromečkem.

 

Těšíme  se na vaše příspěvky a soutěžní zprávy!

Redakce Kam s dětmi

______________________________________________________________________________________________

Jako nejnápaditější naše porota vyhodnotila tyto výtvory: 1) mateřské centrum Babi - děda (Markéta Hubingerová), 2) centrum Pididomek (Anna Dostálová), 3) centrum Břežánek (Markéta Šplíchalová). Všem oceněným gratulujeme!