Soutěžte - Soutěž o nejlepší Mikulášské výtvory s portálem Rodina nás baví | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Soutěž o nejlepší Mikulášské výtvory s portálem Rodina nás baví

Chystáte se na Mikuláše? Připravujete kostým či výzdobu? Pak právě pro vás kreativce je určena další naše soutěž. Ve spolupráci s portálem Rodina nás baví chceme v tomto předvánočním období podpořit tvoření a oceníme pět z vás krásnými dárky. Ve hře jsou stavebnice Duplo, knížky a tvořivé hry a hračky.

Podmínky pro zařazení do soutěže jsou následující:

Vyberte nejhezčí výtvor na téma Mikuláš (může jít samozřejmě i o cokoli spojeného s čerty či anděly), nafoťte jej a nahrajte fotky a popis tvorby na portál Rodina nás baví (www.rodinanasbavi.cz). Na adresu [email protected] nám pak do 6.12.2014 pošlete odkaz na váš příspěvek. My si ho na portále Rodina nás baví prohlédneme. Do e-mailu nezapomeňte připojit vaše kompletní kontaktní údaje, včetně emailu, adresy a telefonu pro případné zaslání výhry. Soutěžní e-maily posílejte pod heslem „Mikuláš“. Všechny příspěvky bude hodnotit porota složená z redakční rady Kamsdětmi a zástupce portálu Rodina nás baví.  

Pět nejlepších uveřejníme 8.12. a ceny pošleme ještě před Vánocemi, takže si je s dětmi můžete i rozbalit pod stromečkem.

Těšíme se na vaše příspěvky a soutěžní zprávy! :-)

Vaše redakce Kam s dětmi

______________________________________________________________________________________________

Výherci soutěže:

1. místo: Zuzana Brňová (vyhrává Duplo box), 2. místo: Jiří Kotek (vyhrává knížku pro děti), 3. místo: Jana Cajthamlová (vyhrává plyšové zvíře), 4. místo: Edita Válková (vyhrává sadu hraček na písek) a 5. místo: Jan Vnouček (vyhrává sadu omalovánek).

Všem výhercům gratulujeme!!!