Soutěžte - Soutěžíme s e-shopem Montessorihracky.cz | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Soutěžíme s e-shopem Montessorihracky.cz

A je tu další soutěž! :-)

Tentokrát s e-shopem MontessoriHračky.cz, který nabízí velký výběr hraček a pomůcek, které nejen vzdělávají, ale hlavně mají smysl. Proto zde naleznete především Montessori pomůcky, které jsou takovými „učebnicemi“, díky kterým se děti mohou seznámit s barvami, zvuky, hudbou, základy školní výuky, jako je počítání, čtení a psaní, ale také se složitějšími věcmi, které často nezvládají ani někteří dospělí.

 

Kromě těchto pomůcek nabízí e-shop i kvalitní dřevěné didaktické a motorické hračky pro celkový rozvoj dítěte, ale i nejrůznější stavebnice, a to od magnetických, přes kuličkové dráhy, vláčkodráhy, až po klasické kostky. Neopomíjí se tu ani hudební výchova, a tak tu naleznete bezpočet hudebních nástrojů. Tvůrčí činnost zase v dítěti podpoří kreativní sady a výtvarné potřeby. Vzdělávací a společenské hry zase zabaví všechny věkové kategorie a ještě se při nich mohou účastníci něco dozvědět.

 

Celý sortiment naleznete na www.MontessoriHracky.cz.

 

Soutěžíme o dva vouchery v hodnotě 500,-Kč.

Soutěž trvá od pátku 14. do pátku 21. listopadu, své odpovědi posílejte na email: [email protected] pod heslem „montessori hračky“.

Soutěžní otázky jsou tentokrát dvě, stačí nám stručné odpovědi:

Co byste si vybrali ze sortimentu e-shopu MontessoriHracky.cz?

Máte nějaká doporučení na zlepšení e-shopu z vašeho pohledu?

 

Kromě odpovědí připojte celé jméno, doručovací adresu a telefonní kontakt. Ze správných a kompletních odpovědí vylosujeme dva z vás, které vouchery získají. Počet odpovědí vydělíme dvěma a číslo, které nám vyjde, bude představovat pořadí e-mailu, který nám došel s odpověďmi a kompletními údaji. Ten vyhrává. Upozorňujeme, že dle pravidla fair play budou zařazeni jen ti, kdo za rodinu/dítě posílají pouze jeden soutěžní e-mail.

 

Pěkné soutěžení vám přeje vaše redakce Kam s dětmi :-)

 

_________________________________________________________________________________________________

Vouchery od www.montessorihracky.cz vyhrávají Iva Bessogonovová z Prahy 4 a Jana Bukovčanová z Jinočan. Výherkyním gratulujeme! :-)