Soutěžte - Vyhrajte vouchery na konzumaci v bistru Pankrácký rynek v Praze | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Vyhrajte vouchery na konzumaci v bistru Pankrácký rynek v Praze

Dnešní soutěž jsme pro vás připravili spolu s bistrem Pankrácký rynek. Potraviny nakoupené v Pankráckém Rynku jsou kvalitní a s jejich původem vás seznámí každý prodejce. Můžete si být jisti, že dětem dáte jen kvalitní potraviny s prospěšnými látkami pro zdravý růst a vývoj.   

Soutěžíme celkem o 7 voucherů na konzumaci v hodnotě 1.000,- Kč (tj. 7 x voucher po 1.000,- Kč). A podmínky pro zařazení do soutěže budou opět dvě.

1) Jak se jmenuje prodejna čerstvého ovoce a čerstvé zeleniny v Pankráckém Rynku? Nápovědu hledejte zde.

a)      Naše zahrádka

b)      Náš ryneček

2) Druhý soutěžní úkol je: Určitě jste již při procházkách s dětmi (a nejen při nich) narazili na spadané listí. A nebo na listí, které se pestrobarevně zbarvuje na stromech. A co si takhle z listí něco vytvořit? Na vaše výtvory se budeme těšit na portále našeho generálního partnera, České spořitelny, a.s., Rodině nás baví. Vytvořte z listí cokoli zajímavého – použijte ho jako součást namalovaného obrázku, vytvořte koláž..fantazii se meze nekladou. To vše pak vyfoťte a nahrajte na portál ww.rodinanasbavi.cz s krátkým popisem vaší tvorby. Své výtvory v podobě odkazu na stránky Rodina nás baví nám posílejte spolu s odpovědí na první otázku na e-mail [email protected] do 28.10.2014 včetně pod heslem „rynek“.

Ze správných odpovědí, které budou doplněny o odkaz na váš výtvor na stránce Rodina nás baví, pak vylosujeme 7 z vás, kteří od nás získají vouchery na konzumaci v hodnotě 1.000,- Kč.

Počet odpovědí vydělíme pěti a číslo, které nám vyjde, bude představovat pořadí e-mailu, který nám došel s odpovědí a kompletními údaji. Ten vyhrává. (Např. 147/5 = 29,4 tj. 29, vyhrává tedy e-mail došlý jako 29., 58., 87, 116. a  145. v pořadí.) Upozorňujeme, že dle pravidla fair play budou zařazeni jen ti, kdo za rodinu/dítě posílají pouze jeden soutěžní e-mail.

Redakce Kam s dětmi

__________________________________________________________________________________________

Výherci soutěže jsou: Květa Křížová, Iveta Šrámková, Dušan Tuček, Edita Macková, Simon Peroutek, Hana Sirůčková a Pavla Sychrovská. Gratulujeme a přejeme dobrou chuť!