Soutěžte - Hrajeme o celoroční permanentku na zámek Berchtold | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Hrajeme o celoroční permanentku na zámek Berchtold

Dnešní soutěž jsme pro vás připravili společně s Dětským rájem zámku Berchtold. Abyste se dostali do slosování, musíte tentokrát splnit hned dva úkoly. Jednat správně odpovědět na naši soutěžní otázku a pak nám poslat odkaz na Vaši aktivitu (tvoření) s dětmi, kterou nahrajete na portál Rodina nás baví

Soutěžní otázka zní: kolik miniatur známých českých hradů a zámků se nachází v Dětském ráji zámku Berchtold? Nápovědu hledejte zde.

Druhá část úkolu je: na portál Rodina nás baví nahrajte fotku (fotky) toho, jak s dětmi tvoříte - prakticky cokoli. Můžete využít nasbíraných kaštanů nebo jen tak něco vystřihnout a nabarvit. Fotografie by měla obsahovat i krátký popis jednotlivých kroků. Inspiraci, jak na to pak najdete na samotném portálu Rodina nás baví.

A to vše nám posílejte do 20.10.2014 včetně na e-mail [email protected] pod heslem "berchtold". Následující den vylosujeme jednoho z vás, který od nás získá roční vstupenku do Dětského ráje zámku Berchtold v hodnotě 980,- Kč (jedná se o vstupné pro dva dospělé a jedno dítě).

Počet odpovědí vydělíme pěti a číslo, které nám vyjde, bude představovat pořadí e-mailu, který nám došel s odpovědí a kompletními údaji. Ten vyhrává. (Např. 147/5 = 29,4 tj. 29, vyhrává tedy e-mail došlý jako 29., 58., 87, 116. a  145. v pořadí.) Upozorňujeme, že dle pravidla fair play budou zařazeni jen ti, kdo za rodinu/dítě posílají pouze jeden soutěžní e-mail.

 Redakce Kam s dětmi

_______________________________________________________________________________________________

Celoroční vstupenku do Dětského ráje zámku Berchtold získává Květuše Jiroutová. Gratulujeme!