Soutěžte - Vyhrajte dětské zimní botičky PRIMIGI z eshopu www.detskeboty.cz | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Vyhrajte dětské zimní botičky PRIMIGI z eshopu www.detskeboty.cz

Dnešní soutěž jsme pro vás připravili s internetovým obchodem www.detskeboty.cz. A protože se blíží zima, hrajeme 1 x o zimní boty značky PRIMIGI dle vlastního výběru a dále 4 x o 10% slevu na všechen sortiment internetového obchodu.

Soutěžní otázka zní: V jakých městech se nacházejí kamenné prodejny internetového obchodu www.detskeboty.cz?

Nápovědu hledejte zde.

Své odpovědi posílejte na e-mail [email protected] do 27.10.2014 včetně pod heslem „botičky“. Ze správných odpovědí vylosujeme jednoho z vás, který získá dětské zimní boty PRIMIGI dle vlastního výběru zdarma. Další 4 vylosovaní získají 10% slevu na nákup zboží.

Počet odpovědí vydělíme pěti a číslo, které nám vyjde, bude představovat pořadí e-mailu, který nám došel s odpovědí a kompletními údaji. Ten vyhrává. (Např. 147/5 = 29,4 tj. 29, vyhrává tedy e-mail došlý jako 29., 58., 87, 116. a  145. v pořadí.) Upozorňujeme, že dle pravidla fair play budou zařazeni jen ti, kdo za rodinu/dítě posílají pouze jeden soutěžní e-mail.

 Redakce Kam s dětmi

___________________________________________________________________________________________

Zimní boty značky PRIMIGI získává Zdena Procházková. Slevu ve výši 10% posíláme Markétě Modrovské z Prahy, Kateřině Volejníkové, Markétě Kouřilové z Opavy a Miroslavě Šimkové z Liberce. Gratulujeme!