Soutěžte - Soutěž o nejpovedenější zvířátko či postavičku z kaštanů | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Soutěž o nejpovedenější zvířátko či postavičku z kaštanů

Podzim je tu ať se nám to líbí nebo ne. A s ním i doba spadaných kaštanů. Co si tedy z nich nepostavit nějaké zvířátko či postavičku. Co říkáte? 

Soutěž jsem pro vás připravili s naším generálním partnerem, Českou spořitelnou a.s.. A výhru budou moci získat tři nejpovedenější výtvory (rozhoduje počet zobrazení na portále Rodina nás baví). A o co se hraje? O knížky z internetového nakladatelství SmartPress a o poukázky do bistra Pankrácký rynek v Praze. Vybírat budete moci z titulů: Tvůj fotodeníček od školky do školky - pro kluky, Tvůj fotodeníček od školky do školky - pro holky a  Nová hektorova cesta aneb honda za časem.

A jak se můžete do soutěže zapojit? Sbírejte kaštany, vytvářejte zvířátka / postavičky a své výtvory nahrávejte na portál Rodina nás baví. To vše do 15.10.2014. Do konce října máte pak možnost nasbírat co nejvíce zobrazení vašeho obrázku. Vylosované postavičky dostanou od nás výše uvedenou odměnu. Tak rychle ven pro kaštany!

Takže jdeme na to a tvoříme :).

Redakce Kam s dětmi

___________________________________________________________________________________________

Knížku a poukázku v hodnotě 1.000 Kč vyhrávají: Veronika Typltová, Kladno. Ludmila Šimková, Ostrava a Mojmír Grumlich, Kadaň. Gratulujeme!