Soutěžte - Hrajte s námi o Gastrotourky na food festival Gastrotour | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Hrajte s námi o Gastrotourky na food festival Gastrotour

Příznivci dobrého jídla se 4. října sejdou v Českých Budějovicích na food festivalu Gastrotour. Ten letos představí nejzajímavější lahůdky z regionálních surovin, hmyzí speciality nebo thajskou kuchyni. Na návštěvníky gastro události čekají také kuchařské show Zdeňka Pohlreicha a dalších vyhlášených kuchařů, koncerty nebo divadlo pro děti. Projekt je spolufinancován Statutárním městem České Budějovice.

Pro jednoho z Vás máme připraveny Gastrotourky v hodnotě 600,- Kč. Soutěžní otázka zní: Kolikátý ročník festivalu Gastrotour se letos koná v Českých Budějovicích?

a) třetí

b) druhý

c) čtvrtý

Své odpovědi posílejte do 1.října 2014 včetně na e-mail [email protected] pod heslem "gastro". Ze správných odpovědí vylosujeme jednoho z Vás, který si bude moci vyzvednout Gastrotourky přímo na festivalu. Nápovědu hledejte zde.

Počet odpovědí vydělíme pěti a číslo, které nám vyjde, bude představovat pořadí e-mailu, který nám došel s odpovědí a kompletními údaji. Ten vyhrává. (Např. 147/5 = 29,4 tj. 29, vyhrává tedy e-mail došlý jako 29., 58., 87, 116. a  145. v pořadí.) Upozorňujeme, že dle pravidla fair play budou zařazeni jen ti, kdo za rodinu/dítě posílají pouze jeden soutěžní e-mail.

Redakce Kam s dětmi

______________________________________________________________________________________

Výhercem se stává: Marie Benešová. Gratulujeme!