Soutěžte - Soutěžíme o 3 x volný vstup do Montessori pracoven na Praze 4 | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Soutěžíme o 3 x volný vstup do Montessori pracoven na Praze 4

Máme pro Vás rychlou soutěž, kterou redakci Kam s dětmi poskytla soukromá školička Marché Montessori. Soutěžíme v ní o 3 x volný vstup do pracoven, které jsou určeny dětem od 1 do 4 let v doprovodu s rodičem. V dílničkách si děti mohou vyzkoušet nejen Montessori hračky, ale i si sami připravit svačinku a další věci z reálného života.

Kurzy se konají v prostorách školičky Marché Montessori a to každé pondělí do 15:00. 

A protože kurzy začínají již v pondělí 22.9.2014 bude tato soutěž opravdu rychlá :). Napište nám do neděle 21.9.2014 do 20:00 v jaké části Prahy se Marché Montessori nachází. Nápovědu hledejte zde. Své odpovědi posílejte na e-mail [email protected] do 21.9.2014 do 20:00 hodin pod heslem "marche". Ze správných odpovědí vylosujeme hned poté jednoho z vás, který získá 3 x volný vstup do pracoven Marché Montessori.

Počet odpovědí vydělíme pěti a číslo, které nám vyjde, bude představovat pořadí e-mailu, který nám došel s odpovědí a kompletními údaji. Ten vyhrává. (Např. 147/5 = 29,4 tj. 29, vyhrává tedy e-mail došlý jako 29., 58., 87, 116. a  145. v pořadí.) Upozorňujeme, že dle pravidla fair play budou zařazeni jen ti, kdo za rodinu/dítě posílají pouze jeden soutěžní e-mail.

 Redakce Kam s dětmi

__________________________________________________________________________________________

Gratulujeme vítězce, paní Němčanské!