Soutěžte - Vyhrajte štěně BABY born | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Vyhrajte štěně BABY born

Které dítko by nechtělo pejska. Co říkáte? A pak…rodiče, starejte se :). A tak jsme tu pro vás připravili soutěž o jedno takové štěňátko. Respektive štěňátka budou tři – neboť ze správných došlých odpovědí vylosujeme tři z vás,kteří získají BABY born nemocné štěňátko.

Cenu do soutěže poskytla společnost Zapf Creation.

Nemocné štěňátko Baby born je dokonalý domácí mazlíček pro všechny děti, kterým rodiče nechtějí nebo nemohou pořídit živé zvířátko. Štěňátko Baby born je skoro jako živé! Jen má nemocnou pacičku a děti si tak mohou zahrát na malé ošetřovatele a pokusit se štěňátko uzdravit. Štěňátko je vybaveno příslušenstvím, a tak mu děti mohou nasadit sádru, zkontrolovat tep, dát injekci nebo mu dát napít. Jde o hračku ideální pro všechny malé děti, které se na ní naučí péči o živého tvora. Ideální dárek před tím, než rodiče dítěti pořídí opravdového domácího mazlíčka. K dostání v každém dobrém hračkářství.

Soutěžní otázka zní: jakou část těla má štěňátko bolavé? 

Nápovědu hledejte zde nebo na facebookových stránkách společnosti Zapf Creation www.facebook.com/zapfcreationSvé odpovědi nám posílejte do 30.9.2014 na e-mail soutez@kamsdetmi.com pod heslem „štěně“. 

Ze správných odpovědí následující den vylosujeme tři z vás, kteří získají štěňátko BABY born od společnosti Zapf Creation.

Počet odpovědí vydělíme pěti a číslo, které nám vyjde, bude představovat pořadí e-mailu, který nám došel s odpovědí a kompletními údaji. Ten vyhrává. (Např. 147/5 = 29,4 tj. 29, vyhrává tedy e-mail došlý jako 29., 58., 87, 116. a  145. v pořadí.) Upozorňujeme, že dle pravidla fair play budou zařazeni jen ti, kdo za rodinu/dítě posílají pouze jeden soutěžní e-mail.

Redakce Kam s dětmi