Soutěžte - Soutěžíme o rodinné vstupenky na Zámek Berchtold | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Soutěžíme o rodinné vstupenky na Zámek Berchtold

Dnešní soutěž jsme pro vás připravili spolu s Dětským rájem zámku Berchtold a hrajeme o 10 x rodinné vstupné právě do Dětského ráje. Dětský ráj se nachází v zámeckém parku hotelu Berchtold, kde můžete objevovat skřítky a miniatury hradů a zámků. Děti mohou navštívit také peklo s čerty a perníkovou chaloupku s Ježibabou.

Soutěžní otázka zní: Kolik miniatur známých českých hradů a zámků obsahuje stálá expozice Dětského ráje zámku Berchtold? Nápovědu hledejte zde. Své odpovědi nám posílejte do 10.9.2014 včetně pod heslem „berchtold“ na e-mail soutez@kamsdetmicom. Ze správných odpovědí vybereme deset z vás, kteří získají rodinné vstupenky do Dětského ráje zámku Berchtold.

Počet odpovědí vydělíme pěti a číslo, které nám vyjde, bude představovat pořadí e-mailu, který nám došel s odpovědí a kompletními údaji. Ten vyhrává. (Např. 147/5 = 29,4 tj. 29, vyhrává tedy e-mail došlý jako 29., 58., 87, 116. a  145. v pořadí.) Upozorňujeme, že dle pravidla fair play budou zařazeni jen ti, kdo za rodinu/dítě posílají pouze jeden soutěžní e-mail.

Redakce Kam s dětmi

Zdroj fotek: http://www.zamekberchtold.cz/.