Soutěžte - Soutěžíme o rodinné vstupenky na výstavu HRY A HLAVOLAMY | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Soutěžíme o rodinné vstupenky na výstavu HRY A HLAVOLAMY

Dnešní soutěž jsme pro vás připravili s pořadatelem 20.výstavy HRY A HLAVOLAMY, která se koná od 11. do 14. září 2014 na Novoměstské radnici Prahy 2.

Děti i dospělí návštěvníci se mohou těšit na desítky deskových her i výstavu mechanických hlavolamů ze sbírky patrona výstavy RNDr. Jaroslava Flejberka. Připravena je i řada doprovodných programů – pro školy a dětské skupiny jsou to přednášky a workshopy. Dále se mohou návštěvníci těšit na Science show i testování IQ v režii Mensa ČR a  Součástí výstavy bude také dvoudenní mezinárodní mistrovství ve skládání Rubikovy kostky. Více se o výstavě dozvíte zde.

Soutěží otázka zní: V jaké dny bude v rámci výstavy HRY A HLAVOLAMY probíhat science show? Nápovědu hledejte zde v sekci program.

a)     Čtvrtek, pátek

b)     Pátek, sobota

c)     Sobota, neděle

Své odpovědi nám posílejte do 9.9.2014 včetně na e-mail soutez@kamsdetmi.com pod heslem „výstava“. Ze správných odpovědí následující den vylosujeme dva z vás, kteří získají rodinné vstupné (tj. 2 x dospělí, 3 x děti) na výstavu HRY A HLAVOLAMY.

Počet odpovědí vydělíme pěti a číslo, které nám vyjde, bude představovat pořadí e-mailu, který nám došel s odpovědí a kompletními údaji. Ten vyhrává. (Např. 147/5 = 29,4 tj. 29, vyhrává tedy e-mail došlý jako 29., 58., 87, 116. a  145. v pořadí.) Upozorňujeme, že dle pravidla fair play budou zařazeni jen ti, kdo za rodinu/dítě posílají pouze jeden soutěžní e-mail.

Redakce Kam s dětmi