Soutěžte - Vyhrajte 10 rodinných lístků na festival Kefír | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Vyhrajte 10 rodinných lístků na festival Kefír

Spolu s naším generálním partnerem, Českou spořitelnou a.s. a jejím projektem Rodina nás baví jsme pro vás připravili soutěž o 10 rodinných vstupenek na zářijový festival Kefír, který se koná 6.9.2014.

Soutěžní otázka zní: kde se festival Kefír v letošním roce koná? Nápovědu hledejte zde. Své odpovědi nám posílejte do 1.9.2014 včetně na e-mail [email protected] pod heslem „kefír“. Ze správných odpovědí vylosujeme 10 z vás, kteří od nás získají rodinné vstupenky na festival Kefír.                                                                                                                                                                      

Počet odpovědí vydělíme pěti a číslo, které nám vyjde, bude představovat pořadí e-mailu, který nám došel s odpovědí a kompletními údaji. Ten vyhrává. (Např. 147/5 = 29,4 tj. 29, vyhrává tedy e-mail došlý jako 29., 58., 87, 116. a  145. v pořadí.) Upozorňujeme, že dle pravidla fair play budou zařazeni jen ti, kdo za rodinu/dítě posílají pouze jeden soutěžní e-mail.

Redakce Kam s dětmi

________________________________________________________________

Výherci soutěže jsou: Lucie Zemanová, Filip Rouček, Květa Votápková, Libuše Ptáčníková, Iveta Neumannová, Libor Tuček, Dana Jiroutková, Marie Pivoňková, Soňa Hrzánová a Václav Ptáček. Gratulujeme!