Soutěžte - Vyhrajte krásné a naučné knížky! | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Vyhrajte krásné a naučné knížky!

Je tu další prázdninová soutěž! Tentokrát je ve hře pět titulů nakladatelství Svojtka, které krom jiného vydává celou řadu dětských knížek. V nabídce najdete leporela pro nejmenší, naučné knihy pro předškoláky i publikace s tzv. otvíracími okénky pro děti, které se chtějí o dění kolem sebe dozvědět opravdu hodně. Několik knížek nakladatelství Svojtka jsme vám již představili v naší sekci: Čtěte s námi.   

Soutěžní otázka zní: Jaká kniha/jaké knihy vás z nabídky nakladatelství Svojtka zaujaly nejvíce a proč?

Tentokrát neexistuje špatná či správná odpověď, úkolem je prozkoumat, co všechno by se vám mohlo doma pro děti hodit. Odkaz na knížky najdete zde. A budete-li mezi šťastlivci, získáte právě tu knížku, která byla ve Vašem výběru.

Své odpovědi posílejte na e-mail [email protected] do čtvrtka 21.8.2014 včetně pod heslem Svojtka. Následující den vylosujeme pět výherců. Do e-mailu napište kromě odpovědi na naši otázku celé jméno, kompletní adresu a telefon. Bez těchto údajů nebudete do soutěže zařazeni.  

Počet odpovědí vydělíme pěti a číslo, které nám vyjde, bude představovat pořadí e-mailu, který nám došel s odpovědí a kompletními údaji. Ten vyhrává. (Např. 147/5 = 29,4 tj. 29, vyhrává tedy e-mail došlý jako 29., 58., 87, 116. a  145. v pořadí.) Upozorňujeme, že dle pravidla fair play budou zařazeni jen ti, kdo za rodinu/dítě posílají pouze jeden soutěžní e-mail.

 

Těšíme se na Vaše odpovědi plné knižních tipů!

Redakce Kam s dětmi


Kdo se může těšit na knížku, kterou si vybral? Tentokrát gratulujeme těmto výhercům:

Hana Jedličková - Podívej se do vesmíru

Jana Hlinecká - Pokudy v přírodě a doma

Petra Marková - Dopravní prostředky

Pavla Drdlová - Obrázkový atlas světa

Miroslav Hofbauer - Malá knihovnička pro chlapečky