Soutěžte - Vyhrajte vstupenky na festival Divadelni Odysea | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Vyhrajte vstupenky na festival Divadelni Odysea

Spolu s festivalem Divadelní Odysea jsme ro vás připravili soutěž o vstupenky na dětská divadelní představení. Vyhrát můžete dvě vstupenky na čtvrteční vystoupení Sacra Circus - Domptér od 16:00 a sobotní představení Vlk s měkkými zuby.

Domptér je divadelní clownerie o lidské svobodě a volnosti, ale také o krotiteli, který má rád derewjanku a neuznává svobodu. Krotitel Rodolfo je rozeným Domptérem. Všechny klece má plné drezérských čísel. Ale několik šelem je extra šikovných, chytrých a hodně hlučných. Neváhají a osvobodí se ze zajetí a vzápětí darují svobodu i všem ostatním. Clowni přinášejí svobodu!

Vlk s měkkými zuby - „Byl jednou jeden vlk. V pohádkách jsou vlci často zlí a hrůzostrašní, loví králíky a děti, které se v lese ztratí. Ve skutečném životě jsou vlci jiní. Náš vlk se jmenuje Serge, když se usmívá, zaujmou Vás jeho krásné zuby. Avšak příroda, která má někdy smysl pro humor poněkud divný, mu nadělila měkké zuby! Představte si, jak je obtížné býti vlkem, a navíc vlkem s měkkými zuby. Je to dlouhý příběh a ten Vám povyprávíme... “ Zkuste podle tónů Françoisovy kytary poznat, jestli se přibližil vlk nebo přiběhl králík. Tomu, kdo trpí hudebním hluchem, pomůže francouzská písnička, kterou Vám zazpívá Cécile. Na své si přijdou dospělí i ti nejmenší. Zanotujte si s námi!

Soutěžní otázka zní: Kde se hrají divadelní představení určená pro děti v rámci festivalu Divadelní Odysea? 

a) Zítkovy sady (Palackého náměstí)

b) Staré purkrabství (Vyšehrad)

Nápovědu hledejte zde. Své odpovědi posílejte na e-mail [email protected] do pondělí 21.7.2014 včetně pod heslem představení na které byste rádi šli. Následující den vylosujeme dva z vás, kteří získají 2ks vstupenek na vystoupení, které bude uvedeno v předmětu e-mailu.

(počet odpovědí vydělíme třemi a číslo, které nám vyjde bude představovat pořadí e-mailu, který nám došel se správnou odpovědí. Ten vyhrává. Zaokrouhlovat při dělení budeme vždy nahoru. (20/3 = 6,66 tj. 7, vyhrává tedy e-mail došlý 7. v pořadí se správnou odpovědí).

Redakce Kam s dětmi

_____________________________________________________________________________________________

Lístky na čtvrteční představení získává Zita Kateřinská, Praha. Na sobotní představení Petra Marková, Újezd nad Lesy. Gratulujeme!