Soutěžte - Hrajte nejen o pobyt v penzionu Colorado Grand v Šiklově mlýně | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Hrajte nejen o pobyt v penzionu Colorado Grand v Šiklově mlýně

Dnešní soutěž jsme pro vás připravili se zábavním areálem Šiklův mlýn. Soutěžíme o pobyt na jednu noc v penzionu Colorado Grand s polopenzí a vstupným do Šiklova mlýna v hodnotě 2.800,- Kč, 2 x rodinné vstupné s jízdou v safari vláčku v ceně 1.024,- Kč a 5 x vstupy v hodnotě 180,- Kč.

Šikland je komplex 3 zábavních areálů s největší nabídkou služeb a zábavy v České republice. Největším je právě areál Šiklův mlýn ve Zvoli nad Pernštejnem, známý svým westernovým městečkem, další pak strašidelný zámek Draxmoor a Fotopark Krokodýl v Dolní Rožínce.

Soutěžní otázka zní: Jaká akce se koná v Šiklově mlýně 23.8.2014?Své odpovědi nám zasílejte na e-mail [email protected] do 26.7.2014 včetně pod heslem „šikland“. Ze správných odpovědí pak vylosujeme postupně výherce, kteří získají výše uvedené ceny.

(počet odpovědí vydělíme třemi a číslo, které nám vyjde bude představovat pořadí e-mailu, který nám došel se správnou odpovědí. Ten vyhrává. Zaokrouhlovat při dělení budeme vždy nahoru. (20/3 = 6,66 tj. 7, vyhrává tedy e-mail došlý 7. v pořadí se správnou odpovědí).

Redakce Kam s dětmi