Soutěžte - Vyhrajte rozvojové hry od společnosti SCIO | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Vyhrajte rozvojové hry od společnosti SCIO

Naši dnešní soutěž jsme pro vás připravili spolu se společností SCIO a vyhrát v nich můžete rozvojové hračky, které nejen, že vaše děti zabaví, ale také jim i pomohou. Konkrétně se jedná o hry Pecka pro děcka všecka a Akci ostrov. A pokud se na vás zrovna štěstí neusměje, můžete je pořídit na portálu Hračky vzdělávačky.

PECKA je pytlík instantní zábavy na výlety, víkendy nebo dovolenou. Akce ostrov vás přesvědčí o tom, že vzdělávání nemusí být nuda. A příprava na první třídu nemusí být jen pracovní listy a logopedie.

Soutěžní otázka zní: Stručně popište, co je to nápadník přidávaný k hračkám?

? Nápovědu hledejte zde.

Své odpovědi posílejte na e-mail [email protected] pod heslem „scio“ do 25.7.2014 včetně. Následně poté vyhlásíme vítěze – tři z nich dostanou hru Pecka pro děcka všecka, tři z nich Akci ostrov.

(počet odpovědí vydělíme třemi a číslo, které nám vyjde bude představovat pořadí e-mailu, který nám došel se správnou odpovědí. Ten vyhrává. Zaokrouhlovat při dělení budeme vždy nahoru. (20/3 = 6,66 tj. 7, vyhrává tedy e-mail došlý 7. v pořadí se správnou odpovědí).

Redakce Kam s dětmi

___________________________________________________________________________________________

Hru Pecka pro děcka všecka získávají: Libuše Navrátilová, Louny; Květa Poulová, Znojmo a Vojtěch Rybák, Karlovy Vary. Hru Akci ostrov získávají: Ivana Jiroutková, Nepomuky; Simona Havránková, Třebíč a Veronika Zímová, Holešov. Všem gratulujeme a posílám výhry.