Soutěžte - Vyhrajte týdenní pobyt v příměstském táboře | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Vyhrajte týdenní pobyt v příměstském táboře

Dnešní soutěž jsme pro vás připravili s dětským centrem Liška Bystrouška v Klecanech. Vyhrát můžete týdenní pobyt v letním příměstském táboře v hodnotě 2.450,- Kč pro jedno dítě, který je určen dětem ve věku 3 – 8 let.

Dětské centrum Liška Bystrouška je především soukromá mateřská EKO školka (pro děti od 3 - 7 let - mladší po dohodě), která se nachází v dostupné vzdálenosti z Prahy (cca 5 minut jízdy vozem z kraje Prahy). Ve svém přístupu k dětem kombinujeme prvky lesní školky, Montessori metody a ekologického postoje k životu.

Dětské centrum nabízí tyto služby:

Soutěžní otázka zní: kolik poníků má dětské centrum Liška Bystrouška v Klecanech? Nápovědu hledejte zde. Své odpovědi posílejte do 7. července 2014 včetně pod heslem „liška“ na e-mail [email protected]. Následující den vybereme jednoho z vás, který získá zdarma možnost účasti na letním příměstském táboře na dobu jednoho týdne (poskytnuto bude jedno místo).

(počet odpovědí vydělíme třemi a číslo, které nám vyjde bude představovat pořadí e-mailu, který nám došel se správnou odpovědí. Ten vyhrává. Zaokrouhlovat při dělení budeme vždy nahoru. (20/3 = 6,66 tj. 7, vyhrává tedy e-mail došlý 7. v pořadí se správnou odpovědí).

Výhercem soutěže je Hanina Bartošová. Gratulujeme!