Soutěžte - Vyhrajte sedák BabySmart v hodnotě 1000Kč! | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Vyhrajte sedák BabySmart v hodnotě 1000Kč!

Máme tu pro vás další soutěž, tentokrát o produkt oceňovaný po celém světě, produkt, v jehož mottu stojí: Povýšení malých dětí na velké.

Určitě jste o něm slyšeli, určitě ho má některá z vašich kamarádek a určitě by se vám hodil. Sedák BabySmart je geniálně jednoduchý pomocník pro malé děti, které nechtějí stolovat s bradou na stole a z jídelních židliček už vyrostly.

Pro jeho získání stačí mít krapet štěstí. Jaké jsou podmínky soutěže?

1)      Staňte se facebookovým fanoušem stránky BabySmart. Pokud snad nemáte facebookový profil, požádejte o fanouškovství kamarádku či manžela. (jméno fanouška ale nezapomeňte připsat do soutěžního e-mailu)

2)      Napište nám na e-mail [email protected] (předmět BabySmart), o jakou další barvu by se měla rozšířit stávající nabídka sedáků BabySmart. Z došlých odpovědí vylosujeme jednoho výherce sedáku. 

3)      Soutěžní e-mail včetně vašeho celého jména (plus případně jméno nového fanouška facebooku BabySmart) nám pošlete do 14.7.2014. Každý může samozřejmě poslat pouze jeden soutěžní e-mail.

Moc se těšíme na vaše soutěžní e-maily a sedák BabySmart v limetkové barvě v hodnotě téměř tisíc korun může být už brzy i u vás doma! A pro další inspiraci se podívejte na krásné video, které vám sedák BabySmart dále přiblíží.


Děkujeme všem za soutěžní zprávy. Na BabySmart se může těšit Zdeněk Kotva. Gratulujeme!