Soutěžte - Soutěžte s CK Sportkids o pobytový voucher v hodnotě 2.000,- | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Soutěžte s CK Sportkids o pobytový voucher v hodnotě 2.000,-

CK Sportkids je zaměřená na rodiny s dětmi od 3 do 12 let. Organizuje pobyty se sportovním a animačním programem v tuzemsku, i v zahraničí. O děti se část dne starají sportovní instruktoři. Rodiče mají denně 3h volný čas pro sebe. Programy jsou vedené přátelskou a zábavnou formou aby bavily každé dítě - úplné začátečníky i zkušené děti, které pravidelně sportují.

A o co hrajeme? O Voucher na rodinnou dovolenou se sportovním a animačním programem pro děti v hodnotě 2.000,- CZK.

Sportovní aktivity pro děti jsou důležité především z hlediska utváření jejich osobnosti a zdravého životního stylu. Děti zde přichází do kontaktu s kolektivem, což samozřejmě pomáhá překonávat prvotní ostych a rozvíjí komunikační schopnosti. Podvědomě si ukládají do své hlavy, že sportovat je dobré, a proto i v budoucnosti zůstanou aktivní. Naučí se brát sport jako součást života. V kolektivu se děti sportem naučí přirozeně překonávat překážky i samy sebe. Pro rozvoj osobnosti je to nejdůležitější. Pokud se dítě již od útlého věku nevede ke sportování, v pozdějším věku pak jen těžko nalézá cestu ke zdravému životnímu stylu i sebezdokonalování.

V dnešní době obézních dětí, se nabízí jediné, doporučit sportovní aktivity každému rodiči.

Soutěžní otázka zní: Má Sportkids ve své nabídce kurzů také příměstské cyklo tábory a prázdninové cykloškolky? Nápovědu hledejte zde. Své odpovědi posílejte do 30.června 2014 na e-mail [email protected] pod heslem „sportkids“. Z došlých správných odpovědí vylosujeme následující den jednoho výherce, kterého o výhře budeme informovat e-mailem.

(počet odpovědí vydělíme třemi a číslo, které nám vyjde bude představovat pořadí e-mailu, který nám došel se správnou odpovědí. Ten vyhrává. Zaokrouhlovat při dělení budeme vždy nahoru. (20/3 = 6,66 tj. 7, vyhrává tedy e-mail došlý 7. v pořadí se správnou odpovědí).

Redakce Kam s dětmi

______________________________________________________________________________________________

Výhercem soutěže je: František Cíza, Kostelec nad Černými lesy. Gratulujeme!