Soutěžte - Soutěžte o vstupenky na jednodení festival pro děti Piccoli | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Soutěžte o vstupenky na jednodení festival pro děti Piccoli

Dnešní soutěž jsme pro vás připravili s pořadateli jednodenního dětského festivalu Piccoli, který se koná v rámci Letních slavností staré hudby. A o co hrajeme? O dva lístky na dílničku Nebe? Peklo? HRAJ!, která se vydává po stopách dětských písniček. Kromě znalosti pytláckých písní si malí účastníci odnesou i vlastní orginální zpěvníček. Naučit se přivolat slunce se před létem může hodit, stejně jako umět přilákat déšť. Dílničky jsou určeny pro děti od 5 do 14 let věku.

 

 

 

Soutěžní otázka zní: Kde se koná jednodenní festival Piccol?

a)     V Rudolfinu

b)     V Clam – Gallasově paláci

c)     V Národním divadle

Své odpovědi posílejte do 22.května 2014 včetně na e-mail [email protected] pod heslem „piccoli“. Následující den vylosujeme jednoho z vás, který získá dvě volné vstupenky na dětský jednodenní festival Piccoli.

(počet odpovědí vydělíme třemi a číslo, které nám vyjde bude představovat pořadí e-mailu, který nám došel se správnou odpovědí. Ten vyhrává. Zaokrouhlovat při dělení budeme vždy nahoru. (20/3 = 6,66 tj. 7, vyhrává tedy e-mail došlý 7. v pořadí se správnou odpovědí).

Redakce Kam s dětmi

_______________________________________________________________________________________________

Vstupenky na dílničky získává Radka Posltová. Gratulujeme!