Soutěžte - Vyhrajte další knížky z edice LEGO® Friends | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Vyhrajte další knížky z edice LEGO® Friends

Spolu s nakladatelstvím Computer Press jsme pro vás připravili další soutěž, tentokrát o tři knížky ze série LEGO® příběhů, respektive tři knížky pro chlapečky (LEGO® CHIMA Bojující kmeny) a tři pro holčičky (LEGO® Friends Andrein sen).

Soutěžní otázka pro holčičky: Jak se jmenuje hlavní hrdinka knížky LEGO® Friends Andrein sen? Nápovědu hledejte zde.

Soutěžní otázka pro chlapečky: Jak se v knížce LEGO® CHIMA Bojující kmeny jmenuje kmen, ze kterého pochází orel Ewar, jehož minifigurka je součástí knížky? Nápovědu hledejte zde.

Své odpovědi posílejte do 25. dubna 2014 včetně na e-mail [email protected] pod heslem „lego“: Ze správných odpovědí vylosujeme tři z vás, kteří získají knížku pro holčičky a další tři, kteří získají knížku pro chlapečky.

(Počet odpovědí vydělíme třemi a výsledné číslo bude představovat pořadí e-mailu, který nám došel se správnou odpovědí. Ten vyhrává. Při dělení budeme zaokrouhlovat vždy nahoru: 20/3 = 6,66, tj. 7, vyhrává tedy e-mail došlý sedmý v pořadí se správnou odpovědí).

 

 

_____________________________________________________________________________________

Máme pro vás vítěze naší LEGO® Friends soutěže. Knížku pro chlapečky získává: Jitka Kratochvílová, Milan Herka a Lucie Buriánková. Knížku pro holčičky: Lenka Hejduková, Jana Mokrášová a Květuš Kmínek. Gratulujeme!