Soutěžte - Připravte své děti na bezpečný pohyb v silničním provozu | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Připravte své děti na bezpečný pohyb v silničním provozu

Společnost Goodyear dlouhodobě klade velký důraz na zvyšování bezpečnosti účastníků silničního provozu, a to nejen řidičů a jejich blízkých, ale také dalších účastníků, především pak dětí. Dlouhodobou aktivou společnosti je projekt Goodyear Bezpečná školka, v jehož rámci jsou organizovány dopravně-vzdělávací aktivity pro mateřské školy i rodiče.  Do aktivit s Bezpečnou školkou se v předchozích šesti ročnících zapojilo téměř 3 000 mateřských škol v Čechách, ale i na Slovensku.

Více informací o projektu naleznete na www.bezpecnaskolka.cz či na  www.facebook.com/bezpecnaskolka.

Díky projektu Goodyear Bezpečná školka máte nyní příležitost přispět k bezpečnému pohybu svých děti v silničním provozu. Pokud máte doma předškoláka, pořiďte mu originální reflexní vestu pro zlepšení jeho viditelnosti a další předměty, díky kterým bude nejen lépe vidět, ale také více vědět.  Ve spolupráci se společností Goodyear Dunlop Tires Czech jsme pro tři vítěze připravili výherní balíčky v hodnotě 500 Kč v tomto složení: kniha Nové pohádky o dopravních značkách autora Petera Stoličného, dva pracovní sešity Bav se s bezpečnou školkou, dvě reflexní vestičky, lahev na vodu, vak na přezuvky a dva reflexní přívěsky. Pokud tedy chcete potěšit své ratolesti, tak neváhejte a zúčastněte se soutěže Goodyear Bezpečná školka v období od 14. do 27. dubna.

Stačí zaslat správnou odpověď na otázku:

Jakou barvu má auto na úvodní fotografii facebookové stránky projektu Bezpečná školka? (www.facebook.com/bezpecnaskolka). Své odpovědi posílejte na e-mail [email protected] do 27. dubna 2014 včetně pod heslem "bezpecnost". Ze správných odpovědí vybereme následující den pět výherců, kteří získají balíček od společnosti Goodyear. Výherce budeme o výhře informovat e-mailem.

(počet odpovědí vydělíme třemi a číslo, které nám vyjde bude představovat pořadí e-mailu, který nám došel se správnou odpovědí. Ten vyhrává. Zaokrouhlovat při dělení budeme vždy nahoru. (20/3 = 6,66 tj. 7, vyhrává tedy e-mail došlý 7. v pořadí se správnou odpovědí).

Redakce Kam s dětmi

_______________________________________________________________________________________________

Balíčky v hodnotě 500,- Kč od společnosti Goodyear získávají v naší soutěži: Libor Pávek, Tábor; Květuše Novotná, Třebestovice; Věra Lipská, Karlovy Vary; Filip Kožíšek, Kolín a Simona Jiroutková Ostrava. Gratulujeme!