Soutěžte - Vyhrajte dárkový poukaz na kurz dětského vaření v Chefparade | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Vyhrajte dárkový poukaz na kurz dětského vaření v Chefparade

Spolu se školou vaření Chefparade jsme pro vás připravili soutěž o 3 dárkové poukazy dětského vaření.

Z dětí se na chvíli stanou malí šéfkuchaři, naučí se spoustu nového a zažijí plno legrace. Plná bříška, smích a radost v očích Vašich dětí budou pro Vás příjemnou odměnou.
Kurz vaření s dětmi a pro děti! Jednoduché pro rodiče, zábava pro děti – malé kuchtíky!

Kurz vaření s dětmi trvá přibližně 3 hodiny v závislosti od šikovnosti dětí a jejich chuti vařit. Kurz je určen jednak pro děti od 4 let, pod vedením zkušeného lektora, a poté také pro děti od cca 10 let, kde mohou děti, jelikož jsou již šikovné, zůstat i samy. 

A jak můžete poukaz vyhrát? Posílejte nám na e-mail [email protected] (ideálně přes úschovnu) do 23. dubna 2014 včetně fotky kulinářských výtvorů svých dětí s uvedením jména dítěte, věku a kontaktu na vás. Tyto fotky budem postupně nahrávat na Facebook, kde je budete moci také sami hodnotit. Podmínkou účasti v soutěži je také registrace do našeho klubu Kam s dětmi. Následující den poté zástupci školy vaření Chefparade spolu s našimi maminkami z redakce vyberou tři nejlepší kulinářské výtvory, které odmění dárkovým poukazem na kurz dětského vaření. Porota při hodnocení bude přihlížet na počet označení „líbí se mi“ u každé z fotek.

Redakce Kam s dětmi