Soutěžte - Vyhrajte knížky legendárních Angry Birds | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Vyhrajte knížky legendárních Angry Birds

Vypněte počítač a dejte dětem knihu! V nakladatelství CPress právě vychází knížky plné poutavých aktivit vytvořené na základě legendární počítačové hry Angry Birds. Známí hrdinové přinášejí nespoutanou zábavu, která rozvíjí paměť, dovednosti a fantazii. Zábavné úkoly, hádanky, křížovky, bludiště, omalovánky děti zaručeně pobaví.

My tu pro vás máme soutěž o 3 x 2 knížky právě z edice Angry Birds. Soutěžní otázka zní: Kolik stran má knížka Angry Birds – fakt hustá zábava? Nápovědu hledejte zde.

Své odpovědi posílejte do 31.března 2014 včetně na e-mail [email protected] pod heslem „angry“. Z došlých odpovědí vylosujeme následující den tři výherce, kterým nakladatelství CPress zašle knížky Angry Birds.

(počet odpovědí vydělíme třemi a číslo, které nám vyjde bude představovat pořadí e-mailu, který nám došel se správnou odpovědí. Ten vyhrává. Zaokrouhlovat při dělení budeme vždy nahoru. (20/3 = 6,66 tj. 7, vyhrává tedy e-mail došlý 7. v pořadí se správnou odpovědí).

Redakce Kam s dětmi

 

_______________________________________________________________________________________________

Výherci soutěže jsou:  Ilona Pastorková, Praha 5; Ondřej Jupa, Praha 3 a Jana Šusterová, Žatec. Gratulujeme!