Soutěžte - Vyhrajte rodinné vstupné na muzikál Kapka medu pro Verunku | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Vyhrajte rodinné vstupné na muzikál Kapka medu pro Verunku

Správná pohádka má být romantická, o lásce, nebo veselá, nebo napínavá, má být o princeznách a o princích a s pohádkovými postavami, k nimž patří například čerti, ježibaby, skřítkové či bludičky. V pohádkovém muzikálu Kapka medu pro Verunku najdete tohle všechno hezky pohromadě.

A my vás právě na tuto pohádku zveme. Soutěžíme nyní o 3 x rodinná vstupné (tj. 3 x 3 vstupenky) na vybraná dubnová, květnová či červnová představení. Vybírat můžete konkrétně z termínů: 20.4.2014, 4.5.2014, 11.5.2014, 31.5.2014 a 1.6.2014. Hraje se vždy od 11:00 a 15:00.

Pohádka, kterou si oblíbili malí i velcí diváci, je nejen o lásce, přátelství, ale také o tom, jak to bylo, nebo mohlo být v království Popelky, Zlatovlásky a Hloupého Honzy, když se oženili a měli děti. Hraje se v divadle Hybernia od 15. září 2012, kdy měl tento rodinný muzikál svoji světovou premiéru.

Soutěžní otázka zní: Kdo v muzikálu Kapka medu pro Verunku ztvárňuje královnu Zlatovlásku? Nápovědu hledejte zde.

a)     Eva Kleinová

b)     Gabriela Urbánková

c)     Ivana Korolová

Své odpovědi posílejte do 10. dubna 2014 včetně na e-mail [email protected] pod heslem „verunka“. Ze správných odpovědí vylosujeme následující den tři výherce, kteří získají rodinnou vstupenku na tento muzikál.

(počet odpovědí vydělíme třemi a číslo, které nám vyjde bude představovat pořadí e-mailu, který nám došel se správnou odpovědí. Ten vyhrává. Zaokrouhlovat při dělení budeme vždy nahoru. (20/3 = 6,66 tj. 7, vyhrává tedy e-mail došlý 7. v pořadí se správnou odpovědí).

Redakce Kam s dětmi