Soutěžte - Vyhrajte s projektem ŽENY s.r.o. slušivý nákrčník | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Vyhrajte s projektem ŽENY s.r.o. slušivý nákrčník

I přesto, že jaro již o sobě dalo slyšet, máme tu pro vás soutěž při které můžete vyhrát něco teplého na, přeci jen, stále studená rána. A výhru určitě ocení nejedna maminka či odrostlejší dcerka :). Dnes hrajeme o nákrčník značky BUGA šedo-modré barvy. Rozměr nákrčníku je 140x35cm. Barevná strana je z 90% z bavlny (10% lycra), šedá strana poté 80% bavlna (20% polyester). Cenu do soutěže poskytl projekt ŽENY, s.r.o., jehož cílem je podporovat české ženy v jejich podnikavosti.

Soutěžní otázka zní: ŽENY s.r.o. mají na svých webových stránkách několik možností, co vše můžete u nich vyzkoušet. Kterou z níže uvedených kategorií ale v jejich menu nenaleznete? Nápovědu hledejte zde.

a)     Obchoduj

b)     Vyzkoušej

c)     Nakupuj

Své odpovědi posílejte do 30.března 2014 včetně na e-mail [email protected] pod heslem „ženy“. Z došlých odpovědí vylosujeme následující den jednoho výherce, který získá od projektu ŽENY s.r.o. slušivý nákrčník.

(počet odpovědí vydělíme třemi a číslo, které nám vyjde bude představovat pořadí e-mailu, který nám došel se správnou odpovědí. Ten vyhrává. Zaokrouhlovat při dělení budeme vždy nahoru. (20/3 = 6,66 tj. 7, vyhrává tedy e-mail došlý 7. v pořadí se správnou odpovědí).

Redakce Kam s dětmi

Vítězové byli informování o své výhře e-mailem. Děkujeme všem za účast!