Soutěžte - Soutěžte s námi o 3 velké kartonové hrady Calafant! | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Soutěžte s námi o 3 velké kartonové hrady Calafant!

Společně s obchody Agátin svět jsme pro vás připravili soutěž o 3 krásné kartonové hrady, které si vaše děti mohou pomalovat a dozdobit podle vlastní fantazie. Tento pečlivě propracovaný hrad se čtyřmi věžemi a sklápěcí vstupní mříží může být sídlem neohrožených bojovníků,  jichž má každý kluk doma spoustu, nebo naopak sídlem krásné princezny, třeba i zakleté. Nebo z něj můžete udělat pirátskou pevnost. Záleží jen na fantazii dětí, do jakého stylu budou chtít tento kartonový hrad pomalovat. Tuto kreativní hračku, jenž získala německé prestižní ocenění Spiel Gut, můžete dotvořit mnoha různými prostředky: temperami, vodovkami, detaily vyšperkovat silnějšími fixy či dolepit speciální ozdoby… Tento hrad z kartonu nezapře v dobrém slova smyslu svůj původ: vyrábí se v Německu, a tak se na jeho pevnost a preciznost při sestavování můžete spolehnout.

Soutěžní otázka: Jaké jsou rozměry kartonového hradu Calafant? Nápovědu hledejte zde.

a) 30 x 30 x 25 cm

b) 35 x 35 x 28 cm

c) 38 x 38 x 30,5 cm

Své odpovědi nám posílejte na e-mail [email protected] do 30.března 2014 včetně pod heslem "hrad". Následně poté vylosujeme jednoho výherce, který získá výše uvedený kartonový hrad z obchodů Agátin svět.

A pokud se na vás štěstí neusměje, můžete využít naší akce s 5% slevou na nákupy v obchůdkch Agátin svět při registraci v klubu Kam s dětmi.

(počet odpovědí vydělíme třemi a číslo, které nám vyjde bude představovat pořadí e-mailu, který nám došel se správnou odpovědí. Ten vyhrává. Zaokrouhlovat při dělení budeme vždy nahoru. (20/3 = 6,66 tj. 7, vyhrává tedy e-mail došlý 7. v pořadí se správnou odpovědí).

Redakce Kam s dětmi

________________________________________________________________________________________________

Výherci soutěže jsou: Irena Linková, Hana Hrnčířová a Lukáš Polák. Gratulujeme!